Frissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. október 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A száraz toalett papír használata után, a nedves toalett papírral lehet a tökéletes higiéniát biztosítani. Alkoholmentes, beállított pH-jú termék, 100% cellulóz alapú nedves kendőkkel.

Kiszerelés: 20 db-os És 50 db-os

andrej

2012. szeptember 16.

Kellemes a használata, nagyon finom illata van, de maga a kendő nekem kissé "idegen", jobb szeretem a hagyományos kendőket, ez kicsit papír szerű. A feladatát ellátja, elhasználom, de már csak az összetevők miatt sem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid