Frissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. szeptember 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

20 db 100% cellulóz alapú, bőrbarát törlőkendő aromazáró műanyag tasakban, felemelhető cimkével.

A kendők a tasakból egyenként kihúzhatóak, a cimke visszazárásával a termék tökéletesen lezártnak tekinthető.

A termékek kellemes illatot, bőrkímélő adalékanyagot, anti-stressz hatóanyagot tartalmaznak.

devcat

2013. január 28.

Nyaraláskor mindig ezt visszük, a női és a férfi változatát is. Nekünk bevált, a rózsaszínnek nagyon jó illata van, törlőkendőnek ideális, a nagy melegben, porban, koszban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Emulgeálószerek: Polysorbate-80
Tisztítószerek: Polysorbate-80