Frissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

20 db 100% cellulóz alapú, bőrbarát törlőkendő aromazáró műanyag tasakban, felemelhető cimkével.

A kendők a tasakból egyenként kihúzhatóak, a cimke visszazárásával a termék tökéletesen lezártnak tekinthető.

A termékek kellemes illatot, bőrkímélő adalékanyagot, anti-stressz hatóanyagot tartalmaznak.

vadvirag919

2018. október 14.

Évek óta használom nyáron kéztörlésre, ill kézfertőtlenítő után. Ez az egy, ami nem hagy ragacsos réteget. Én nagyon szeretem az illatát is, ha boltban pl. összefogdosunk dolgokat és nincs lehetőség kezet mosni a pasim is szívesen használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

nicolekitti

2018. június 1.

Régebben próbáltam, borzalmasan erős illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Régebben próbáltam, borzalmasan erős illata van.

bugosgizi

2016. szeptember 5.

Ez a kis kendőcske kifejezetten jó szolgálatot tett nekem ezen a nyáron. Munkaidő közben nagyon jól jön egy egy izzadósabb napon. Felfrissít és tiszta üde érzetet hagy maga után. Utána órákig érződik rajtam egy lágy citrusos illat. Pont mint egy testpermet illat.
Az alapján választottam ki hogy ne legyen benne alkohol és árban se legyen túlzó. Én igazából mindent megkaptam ettől a terméktől amit csak elvártam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

sziszoka

2013. február 27.

Körülbelül nyolc éve fedeztem fel ezt a terméket.Én is nyáron használtam.Nagyon finom,púderes illata volt.Ez volt akkor.Pár éve megláttam a DM-ben.Gondoltam veszek egyet.Bár ne tettem volna!Valamit változtattak rajta,mert kifejezetten büdös lett.Kukában végezte szegény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

agi.greendaygirl

2013. február 23.

célnak valóban megfelel, az illata átlagos, árához képest jó nagyon. hosszabb utazásokra vettem már párszor ilyet, hogy ha nincs lehetőség kezet mosni akkor legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

devcat

2013. január 28.

Nagyon jó illata van, célnak megfelel, nyaralni viszem magammal, koszt, port törölni a kézről tökéletes, és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Bibus

2012. szeptember 18.

Nyaranta veszek ilyet, jól esik áttörölni magam vele, kiválóan vissza lehet zárni, nem szárad ki. Szépen egyesével lehet kihúzni a kendőket belőle. Olcsó és magyar, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Emulgeálószerek: Polysorbate-80
Tisztítószerek: Polysorbate-80