Frosch

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bildiko78, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Szappanok

Kíméletes bőrtisztítás a gránátalma értékes hatóanyagaival. EDTA mentes termék. Ásványi olaj mentes termék. Kizárólag élelmiszer színezéket tartalmaz. PH semleges. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Nessy

2020. január 8.

Az illatát imádom! Engem a friss, fanyar nyári almára emlékeztet.
Sajnos mégsem veszem újra, mert szárítja a bőröm... kellemes aromája hiányozni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Az illatát imádom! Engem a friss, fanyar nyári almára emlékeztet.

hetesiedit

2019. július 9.

Mi főként kemény szappanokat használunk, ezt a folyékony szappant a vendégek kedvéért tartjuk, nagyon szépen mutat, hogy ilyen rózsaszín :-) Nekem személy szerint szárítja is a bőrömet. A férjem azért néha használja. A Frosch termékekkel alapvetően elégedettek vagyunk, azért vettünk ilyen márkájú folyékony szappant. De most, hogy megnéztem az összetevőit, nem igazán tetszik. A Sodium Laureth Sulfate-ot kismamáknak pl. nem is ajánlják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

varga.stella

2019. július 9.

Szerintem frosch-függő vagyok. Amit a márka gyárt, én azt ki is próbálom és 90%-ban újra is veszem gondolkodás nélkül. Én ezzel a folyékony szappannal is így jártam. Nem szárít, jól tisztít, rendesen habzik és szuperek az összetevői. Nekem több nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Erosz

2018. szeptember 15.

Nos azért nem vagytok megelégedve a gránátalma illattal, mert nem gránátalma illatú. Konkrétan mikor itthon beleszagoltam azonnal megcsapott egy tipikus szag. Mar akkor tudtam hogy ez valami kerti gaz lesz, amit rühellek. Ket nap után esett le hogy a szag amit az en orrom érez az egy konkrét büdöske illat. Mármint a növény büdöske. 😀 Az összetevők szépek, de legközelebb nem hiszem hogy ezt fogom venni, konkrétan a bőrömre sincs pozitiv hatassal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

wildrose

2018. május 10.

Isteni, lágy gránátalma illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

gigiszekely

2018. április 4.

Lehet csak pont rossz terméket fogtam ki, de az illatától egyszerűen rosszul vagyok. Azért vettem meg, mert amit én néztem annak nincs feltűntetve Parfüm az összetevőlistáján, de itt úgy látom van, nem tudom akkor hol van rosszul írva, gyanítom itt. A kezem mostanában szokatlanul száraz amióta ezt használom, lehet csak a hideg miatt, de lehet a szappan miatt is. Két pont jár azért, mert kis reményt látok benne a parfümmentesség miatt, illóolajat csepegtettem bele a végefelé, így nem elviselhetetlen a szaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

claudia.nyilas

2017. július 18.

Rengeteg Frosch terméket használok a háztartásomban, de eddig ez az első, ami nem nyűgözött le. Nem szárítja ugyan a kezem, de semmi finom gránátalmás illatélmény nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid