Frosch

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szappanok

98%-ban lebomló, foszfát-, formaldehid- és oldószermentes.

• Kőolajszármazék mentes
  • Utántöltő használatával kevesebb hulladék keletkezik
  • Fenntartható és energiatudatos gyártási folyamat

Kiszerelés: 500 ml

Timicat

2018. január 5.

Szeretem az illatát, és sokkal kevésbé szárítja a kezemet mint a többi folyekony szappan. Plusz pont az összetevői miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

felicitas

2016. december 8.

Nagyon sok Frosh terméket használok, mert elégedett vagyok velük, de ez a szappan szárít. Mondjuk eléggé finnyás a kezem, eddig egyedül a Dove nem szárítja. Árban, illatban, mennyiségben megéri, de akinek extra száraz a keze, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

BogiG

2015. február 11.

Ekcemas a kezböröm es nagyon sok folyekony szappan csak ront a helyzeten. Igazabol a tisztitas a folyekony szappanok fö profilja, amit nagyjabol mindegyik jol tud, en azert valasztottam megis ezt, bar joval dragabb mint par bolthalozat sajatmarkas kinalata, mert kimeletes a börömhöz. Az illata kellemes, az allaga higabb talan mint pl. a palmolive folyekony szappanai, bar alig eszrevehetö. Szerintem egesz jo, egyetlen negativum az ara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.