Frosch

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes illatú, narancsvirág kivonatot tartalmazó tusfürdő, mely gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt.

• Természetes alapanyagokat tartalmaz, semleges (pH 5,5) kémhatású
  • Vegán termék
  • Nem tartalmaz színezéket, EDTA-t, parabént, állati eredetű összetevőket és mikro műanyagokat
  • Bőrgyógyászok által tesztelve

Szilvi666

2021. szeptember 16.

Ez egy középkategóriás tusfürdő. Semmi extra. Az illata nekem kicsit a narancsos tisztítószerre emlékeztet. Nem habzik túlságosan, ezért sok kell belőle, gyorsan fogy. Szárítani nem szárít, ami pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Bubucim

2020. december 26.

Életemben nem használtam Frosch mosogatószert, de ennek mosogatószer illata és állaga van. Hiba volt megvenni. Elajándékozás lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

abicicaaa

2020. február 29.

Tavaszvaro, vidam illat, nem tudok betelni vele. Nem szarit, allagra nekem hasonlo a Balea tusfurdokhoz. Az ara majdnem triplaja, de ez az illat megvett kilora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Morci

2019. szeptember 2.

Meglepően jó. Tetszik az illata, nem szárít túlságosan, nem okoz irritációt. Többet nem is várok egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. szeptember 1.

Nem is tudtam, hogy ilyen is van a Froschnak. Kellemes illatú, jó kis tusfürdő, diszkrét narancsvirág illattal. Nagyon enyhén a narancs termése is érezhető, de ez a fa virágának az illatát hordozza. Jól siklik a bőrön, elég egy diónyi belőle. Kellemes, megéri az árát ebben a műfajban. Tusolás utána mindig használok valamilyen hidratáló testtejet, hiszen a klórozott budapesti víz megkívánja. Hogy ne száradjon ki az ember bőre, valami kell a zuhany után a bőrre; most geránium illóolajjal felturbózott kék Alterrát használok. Ez a tusfürdő igazán kellemes. Nem az az erős illatélmény, pl. a dm-es édes illatúakat imádom, de nem is azt vártam tőle. Nagyon kellemes jó tusfürdő, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

asszembocicsoki

2019. augusztus 8.

Az illata olyan tisztítószeres-narancsos..pedig imádom a natúr narancs illóolaj illatát...hát ez nem az. Extrém vízhiányos bőrömön semmit sem segített. Rengeteget kell használni belőle mert alig habzik..szóval jóindulatú 2 csillag, az aránylag szép összetevő-lista miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Alida71

2019. augusztus 5.

Kiváncsiságból vettem meg és nem bántam meg. Nagyon finom narancs illata van, nem hivalkodó. Szép ápolja a böröm. Újravevős !!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Birgo

2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem az illatát, már a sokadik fogy belőle, nem szárítja a bőröm csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid