Garnier

Ár:   1117 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorfi.anni, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő sampon, helyreállító ceramiddal. Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajra. Szilikonmentes.

esim

2016. november 18.

Ez a sampon kísérte végig a tinikorom és még milyen jó, hogy végig kísérte! Az a tini voltam, akinek zsíros, lelapult haja volt, nem is mertem, csak lófarokban hordani. Bő másfél évig használtam a sampont, miután tényleg dúsabb lett (látványosan!) a hajam és elég volt hetente hajat mosnom. A kapcsolatunknak az vetett véget, hogy egyszer csak elkezdett viszketni tőle a fejbőröm, ezt néhány hétig még erőltettem (rosszabbodott), így megváltunk egymástól és vissza sem szeretnék térni hozzá. Az ára tök jó, az illata is, habzott mint állat, ajánlom annak, akinek ilyen jellegű problémája van a hajával és nem is érzékeny az összetevőkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

senskin

2016. április 9.

Jó kis sampon volt ez valamikor, de rég nem veszem. Még dúsított és erősített is. A vékonyszálú hajat érdemes gyakran vágatni, dúsra ha hosszú. Sosem szabad lépcsőzetes, ritkított hajat csináltatni. A hajvég dús vágását kell kérni a fodrásztól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

kisevelyn

2014. április 12.

Hát nekem ez a sampon nagyon bevált.Eléggé vékonyszálú,és zsíros a hajam.Bármilyen sampont használtam kiszárította a hajam.De ettől a sampontól puha lesz a hajam.Imádom az illatát is,és már kb. fél éve ezt használom és még mindig nem csalódtam benne.Biztos,hogy nem cserélem le! :) Ezért megadom az 5csillagot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 12.

szeretlek

2013. június 12.

Kipróbáltam, de minek is? A hajam nem lett dúsabb , de illatra nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Kipróbáltam, de minek is? A hajam nem lett dúsabb , de illatra nem volt rossz.

Wish

2013. április 10.

Nekem bejött, amolyan "egynek jó" sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Nekem bejött, amolyan "egynek jó" sampon.

bárány

2013. április 3.

Szilikon mentessség igérete miatt vettem meg, nomeg, mert zsirosodásra hajlamos, vékonyszálú hajam van. Ettől a sampontól már szinte a mosás napjának estéjére(!!!) zsiros hatású lett a hajam, lelappadt , rossz tapintású, tartás nélküli frizurát eredményezett. Bosszantóan rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

kiskozmi

2013. március 5.

Szeretek egyszerre több sampont és balzsamot használni,így bevettem ezt is a kis csapatba.Igazából teljesen véletlenül vettem le a polcról,eredetileg az újfajta hármas közül akartam a zsíros hajra valót,de sebaj.
Ami a legfontosabb hogy nem szárítja ki a fejbőrömet és a hajamat,iszonyat puha és könnyed lesz tőle a hajam.Az illata valami isteni friss és gyorsabban is száradok ha ezt használom.Emellett nehezebben fekszem el a hajam,így reggel nem az az első hogy össze kell kötni vagy ki kell vasalni.
Egyedüli problémám vele,hogy borzasztó szállós lesz utána a frizurám,könnyen feltöltődik elektromossággal.

Update: Besírtam mikor már a sokszori használat után megadta magát a fejbőröm és elkezdett korpázni.Pedig már több mint a felét elhasználtam addigra a nagy tubusnak. : / Azt tudom,hogy fiatalabb koromban sem bírta a fejbőröm,még anyum is mondta,hogy a fructis nem nekem való,de úgy gondoltam egy esélyt még adhatok neki.Hát inkább maradok a naturals vonalnál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

mili

2012. december 28.

Az illata nagyon kellemes, de ennyiben ki is merül ennek a samponnak az összes jó tulajdonsága. Nekem nagyon kiszárította a hajam, kifésülés meg felért egyenesen egy katasztrófával. Amikor a balzsamjával használtam, az meg még nagyobb melléfogás volt. Soha többet nem használom ezt a sampont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

Pindusz

2012. november 10.

Zsírosodásra hajlamos hajam van. Nos ennek a samponnak nagyon finom illata van, jól tisztítja a hajat, de gyorsabban bezsírosodott, mint a legutóbb használt samponomtól. Dúsító hatását nem érzékelem. Megvan még egy fél flakon, azt elhasználom, és aztán a közelébe sem nézek ennek a samponnak.
Vannak sokkal jobbak, sokkal olcsóbban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Vannak sokkal jobbak, sokkal olcsóbban. :)

pet-rush_92

2012. október 7.

Nekem bevált. Nem zsírosított jobban, pedig zsírosodásra nagyon hajlamos a hajam. Jó az illata, jól habzik. Csodát nem lehet várni tőle, de nekem egy sampontól ennyi elég is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.