Fruisse

Ár:   490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Angi116, az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Testápolás

Hidratáló testápoló kókuszos-kakaó illattal.A Fruisse testápoló magas kakaóvaj tartalma megőrzi a bőr természetes puhaságát, természetes védelmet nyújt a kiszáradás ellen. Könnyed állaga gyorsan felszívódik, intenzíven hidratál. Kellemes kókuszos-kakaó illata hosszantartó frissességet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Chrissy

2017. szeptember 27.

Én is ajándékba kaptam szettben, tusfürdővel együtt. Számomra émelyítő az illata, érzem benne a csokit is meg a kókuszt is, oké, de nagyon mű verzióban, ráadásul valahogy nekem az összhatás egy dohos pince szagát, és ázott fahordók szagát hozza...nem a kedvencem.
A krém maga fehér, állagra lotion jellegű, könnyen kenhető, hamar beissza a bőr, de marad utána egy kis ragacsos filmréteg, aminek több idő kell, hogy eltűnjön. Viszont azt el kell ismerjem, hogy remekül hidratál, ezért sajnáltam volna kidobni, de az illata meg nekem nagyon nem jön be, úgyhogy átavanzsáltam lábápolónak és este ezzel kenem be a lábfejeimet, majd puha zoknit húzok rájuk. Legnagyobb meglepetésemre egy pár nap alatt rendbe tette a nagyon kiszáradt és berepedezett sarkam és a körömágyam is nagyon szép lett, szárazságnak nyoma sincs. Úgyhogy végül is megkedveltem, de ha lenne belőle illatmentes, azt díjaznám.
Közben megnéztem az árát, még olcsó is, lábápolónak 250ml 490-ért megérné, csak hát az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

pinky001

2017. április 8.

Az egyetlen testápoló, ami bevált nekem, igazi Bounty illat, ha lehetne 6 pontot adnék! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

KK95

2017. február 25.

Imádom. Nagyon jól hidratál. Kellemes az illata és viszonylag sokáig megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

Imádom. Nagyon jól hidratál. Kellemes az illata és viszonylag sokáig megmarad.

doreszka94

2017. január 8.

Ajándékba kaptam a tusfürdôvel együtt. Kellemes illata van, jól hidratál. Az illata nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak