Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

lovecreams

2017. február 8.

Tömény, édes illat, amiért nem tetszik:( Aki szereti a vaníliát és a narancsot, annak tuti nyerő lesz. Nem irritál, olcsó, és az állaga is megfelelő: könnyen kiönthető, de nem gazdaságos, mivel több szükséges belőle, ha elegendő habot szeretnénk. Közepes, nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

citronella

2016. április 18.

Imádom!! Már többször is újravettem, és a későbbiekben is fogom.Isteni finom sütemény illata van,ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Levendulala

2014. december 1.

A kedvenc tusfürdőm. Nagyon nagyon finom az illata, a bőrömet nem szárítja, nem irritálja és viszonylag sokáig érezni az illatát. Élmény vele fürdeni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

AmethystGhost

2014. november 3.

Finom vanília illatú némi naranccsal megbolondítva. Alapjáraton nagyon nem szeretem a narancs illatát, de ebben a tusfürdőben tetszik, nem olyan erős, hogy zavaróvá váljon a számomra. Az egész illat olyan "sütis" :D Kezdetben kicsit folyós volt, aztán fél évig mást használtam, utána elővettem a maradékot. Jól besűrűsödött, szinte alig akar kijönni a flakonból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Bnemrita

2014. július 29.

Tömény édes illat (vanília), de ugyanakkor én érzem benne kicsit a narancsot is. Valahogy hígabb, mint kellene, de nem szárít és nem is irritál. Összességében négyes, mert nekem az illata nagyon bejövős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

cserryy

2014. május 30.

Engem az illata a narancscikk alakú cukorka és a kakas nyalóka keverékére emlékeztet. Nagyon töményen édes illata van, a narancs csak alig érződik rajta, szerintem öntök hozzá valamilyen narancs illatú tusfürdőt ,hogy enyhébben legyen édes illatú. Amúgy nem szárít, nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.