Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Friss, gyümölcsös illattal.

Pipacs

2013. július 22.

Imádom a vaníliás és édes illatokat, ezért kipróbáltam. Sajnos alig habzik, így elég sokat kellett használnom belőle, hogy úgy érezzem, mindenhova jutott elég és meglegyen az a jóleső tisztaság érzet. De ugyanezzel az illattal lehet, hogy kipróbálok majd más fruisse terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

archyka

2013. június 5.

Jó illat,jó ár,jól tisztít. Nekem tetszik minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Jó illat,jó ár,jól tisztít. Nekem tetszik minden szempontból.

Hettii

2013. április 10.

Nekem nagyon tetszik az illata. Kár, hogy csak felvitelnél lehet érezni. Jól tisztít, nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Lina14

2013. március 15.

nekem igazából tetszik az illata, de semmi mással nem vagyok vele kapcsolatban elégedett. igazából semmi hatást nem éreztem: nem tisztít, ragacsos érzést hagy maga után, nem hidratál, illata felkenés után el is tűnik, és még felhasználni sem tudom, mert egyszerűen borzalmas. ajándék volt, de biztos, hogy nem venném meg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

kismadár

2013. március 6.

nagyon nagyon büdös! émelyítő vaníliás-narancsos mű illata van... jól tisztít és olcsó, ez pozitívum, de borzasztó szaga van. nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

zsóci

2012. november 19.

szerintem kellemes az illata, főleg a bőrön - legalábbis az enyémen. :D aki hasonlóan vélekedik róla, annak mindenképpen jó vásár, mivel pár száz forintba kerül. különösebb hidratáló, vagy hasonló hatást nem vettem észre, de engem az illata teljesen megnyert, úgyhogy simán előfordulhat, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Jelizz

2012. augusztus 3.

szárít, és olcsó a hatása! én 199 Ft -ért vettem és jó nagy adag van benne! az illata narancsos sütihez hasaonló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Ophelia

2012. június 27.

A Fruisse termékei közül ezt az egyet tudom valahogy értékelni. Egy tusfürdővel nem lehet annyira mellényúlni, gondolom, ezért. Az illata kissé jellegtelen, (ami a testápolójához képest pozitívum, az ugyanis kimondottan rossz), de jól tisztít, és a bőrömet sem szárította. Újravenni nem fogom, de pénzkidobásnak azért nem nevezném, mert viszonylag olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Mesterséges színezék. Piros.