Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cosza, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A Fruisse Wild Cherry tusfürdő a vadcseresznye mámorítóan édes, varázslatos illatának köszönhetően felvidító hatású.

csibike100

2016. június 25.

Nagyon finom az illata, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Nagyon finom az illata, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

Tuszy

2016. március 15.

Szerintem nagyon jó illatú, és az állagával sincs gond :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Szerintem nagyon jó illatú, és az állagával sincs gond :)

AmethystGhost

2014. november 3.

Finom cseresznye illatú tusfürdő, szerintem nincs műillata ^^ Az állaga nem az igazi, eléggé folyik, ettől eltekintve szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

regica

2014. augusztus 23.

Ilyen tusfürdőm van csak csokis-kókuszos illattal,nagyon finom bounty illatú és fürdés után sokáig érzem magamon:P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Erosz

2014. március 8.

Én nem várom el egy tusfürdőtől hogy krémes állaga legyen, így azzal nincs bajom. Sőt, amikor leemeltem a polcról teljesen másra számítottam. Egy tusfürdő aminek tényleg cseresznye illata van? Kizárt. De abban a pillanatban, hogy beleszagoltam, megváltozott a véleményem. Szerintem nem mű, bár, kinek milyen az orra, de tényleg nagyon-nagyon édes :) Nálam abszolút befutó és nagyon olcsó pl egy Dove-hoz képest (aminek szintén rajongója vagyok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

lidérc.

2013. július 16.

Nekem az illata tetszett, zuhanyzás után is megmaradt. Állaga viszont elég folyós, ára olcsó. Semmi bajom nem volt vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Cosza

2013. július 6.

Az egyetlen jó dolog ebben az, hogy olcsó (400 forint a Rossmannban). Az illata viszont szörnyű: gagyi, túl édes és nagyon "mű". Az állaga sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.