Fruisse

Ár:   370 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Incuss, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő és testradír

Hatékonyan tisztít, eltávolítja az elhalt hámsejteket, miközben puhítja és simává teszi a bőrt. Intenzív illatával hosszantartó frisseséget biztosít.

Niki1123

2017. október 1.

Nem vártam nagy csodát tőle ennyi pénzért. Az illata cuki, szerencsére nem marad meg sokáig a bőrön. A hatásával nem vagyok megelégedve. Ami van azt elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Viki9727

2017. október 1.

Nagyon szuper illata van, pont megfelelő nagyságúak a kis radírozó szemcsék. Sajnos fürdés után nem érezhető az illata, de cserébe iszonyat puha lesz tőle a bőröm. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Csigabee

2017. január 20.

Nem egy nagy szám, de pofacsiszolásra tökéletes, és az ára is kiváló. Az illata nekem nem bejövős, túl kislányos - vagy csak én vagyok túl sznob hozzá. Mindenesetre egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Incuss

2016. július 17.

Az illata nagyon finom,zuhanyzás után is érezhető.Nincsenek nagy szemcsék benne,tehát nem fog óriási változást okozni,de talán emiatt is allalmazható mindennap. Nem lett a kedvencem,de elhasználgatom,370 forintért radírozó tulajdonsággal megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Mesterséges színezék. Piros.