Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2016. június 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Valódi kókuszkivonatot tartalmaz.

petrikszani

2016. június 29.

Sok éve használom, naponta többször fújom magamra testpermetként. Nagy adagban rettenetesen émelyítő illata van, ezért csínján kell vele bánni. Amúgy azt hiszem, már nem gyártják és sajnos a Müllerben sem árulják :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Vivien94

2015. július 13.

Rettenetesen rossz, hányingerkeltő. Csak légfrissítőnek használtam, de annak is förtelmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Charis

2014. augusztus 2.

Én csak a boltban fújtam magamra, de azt sem kellett volna... konkrétan bűzlöttem tőle. :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 2.

be.free

2014. június 26.

Hazahoztam magammal, nem tudtam neki ellenállni. Megbántam. A csomagolása nagyon tetszik, meg az üzletben nagyon finom illata volt, de amint itthon kipróbáltam, olyan alkoholos szag csapott meg a kellemes kókuszillat helyett, hogy az valami szörnyű. Pedig annyira szerettem volna szeretni :(
A csomagolása miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

A csomagolása miatt kap 2 csillagot.

tamasbobe47

2013. július 28.

Nagyon finom illata van, igaz kissé mű, de annyira nem zavaró

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Nagyon finom illata van, igaz kissé mű, de annyira nem zavaró

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.