Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: s_kitty, Módosítva: 2015. november 30.

Kategória:   Testápolás

A vitaminokat és ásványokat tartalmazó gyümölcsös body spray felfrissíti a bőrt és csábító illatfelhűbe burkolja.

AppleMaple

2018. december 10.

Ezt még 2013-14 -ben vettem Szegeden és mostanáig tartogattam az üres flakont és évente néhányszor beleszagolok, hogy felidézzem az akkori emlékeket. A nosztalgia miatt 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

d-i_n-a

2015. július 12.

Up: Megváltozott a csomagolása...sajnos az illata sem ilyen már :((( hatalmas csalódás..mert imádtam...

Kedvencem! Nyáron csak ezt használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Kedvencem! Nyáron csak ezt használom :)

liv17

2015. július 5.

Igazi gyümölcsös édes illat amit én imádok, de anyukámnak túl sok. Ez olyan vagy imádod vagy nem szereted illat, mint minden testpermet 1-2 óráig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

nikolett

2015. május 11.

Mély fájdalommal veszem tudomásul, hogy megújul a termékpaletta és többé Ő sem lesz kapható. Hétvégén elhoztam az utolsót a Müllerből, 450 Ft-os készletkisöprő áron. Nyilván azt újítják meg, ami nem szorul ilyesmire... ez és a Milky Orange nekem pótolhatatlan lesz, tényleg szomorú vagyok.

Feltett szándékom nyáron csak ezt és egy alumínium-mentes (Bionsen) dezodort használni, szerintem együtt - sok Fruttinis frissítéssel - boldogulni fognak :)

Ezt a testpermetet is (mint minden Fruttini terméket - nagyon szeretem, az illata csodálatos, még éjszakára is fujkálom vele magam. Az öt csillag a max.... tehát öt csillagot kap :)
És valóban frissít, nem csak illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

És valóban frissít, nem csak illatos.

dettybetty

2015. május 3.

Tökéletes nyári illat, kellemes frissítő hatású. Azoknak ajánlom, akik kedvelik az édes - gyümölcsös illatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Yeliz

2015. március 27.

Imádom, igazi nyári frissítő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Imádom, igazi nyári frissítő illat.

preszl.t.eva

2014. augusztus 7.

A nyárra vettem, kicsit félve, de nagyon örülök hogy végül beruháztam rá végül. Friss az illat /tény elég édes(de nem tömény), de nálam ez csak plusz pont/ . Felismerhetően eper illata van, szóval nem csak "cukros ömlengés" :) és még tartós is ...egy picit ...az átlagnál tartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Bunny17

2014. augusztus 4.

tömény eperillat,és még tartós is. kicsit sajnáltam rá ennyi pénzt,de totál megérte.imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

h.orsi

2014. július 2.

Nagyon szeretem. Mindenki kérdezgeti, hogy mit használok, hogy ilyen finom, édes illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Luca33

2014. június 17.

Kaptam egyet ajándékba, gondoltam, kipróbálom, mielőtt tovább adnám. De úgy döntöttem, marad.
Az illata nagyon erős, ezt leszámítva kellemes. ruhán lehet érezni elég sokáig. Kipróbáltam bőrre is (1x), nem ragad, nem csíp, nem viszketett, bár én továbbra is parfüm helyett használom, ruhára. Epres eper illata van, a carambola megdobja az erejét, tetszik, elnyomja az alkohol szagát (többnyire). Sok benne a tuningolt illatanyag. A csomagolás formája a szokásos, de "trendibb" a címke, mint pl. más gyártóké. Nekem fél évre tuti elég lesz, hogy ingyen kaptam, jól jártam.
Hozzáteszem, már korábban szemeztem vele a polcon, de nálam az ilyen termék luxus-számba megy, és az összetevői sem szigorúan emberbarátok, tehát maradt.
Mivel úgy is akartam egyet szerezni, megtartom, de nélküle is meglennék.
2,5 csillag?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Mivel úgy is akartam egyet szerezni, megtartom, de nélküle is meglennék.
2,5 csillag?

Vitaminok: Niacinamide

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!