Fusswohl

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tokoscsajszi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Frissítő hatás és ápolt érzés a bőrnek.

tundying

2019. július 29.

A kedvenceim az Oriflame lábdezodorai , de mivel elég nehézkes számomra a hozzájutásuk, így kerestem valamit drogériás vonalon.
Ez a termék maximálisan bevált, már néhányszor újravettem és venném is, de sajnos már nem találom. :(
Valószínűleg nem gyártják már, így én most csak belül ordítok, úgy mint egy koncerten, amikor az a rész jön, hogy VISSZA-VISSZA-VISSZA! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

barbusus93

2017. június 24.

Ebben az árkategóriában a társaihoz képest nálam tökéletesen bevált. Egy kicsit lassan szárad bár ehhez már hozzászoktam. Egész napos harisnyaviselet mellett sincs szaga a lábamnak a termék használata mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

tokoscsajszi

2016. december 31.

Selymes érzetet ad és az illata is jó, nekem bevállt pont annyira mint a Rossmann saját márkás termékei szoktak..:)
5* ha változna úgy is update-elek. ;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

5* ha változna úgy is update-elek. ;D

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol