Fusswohl

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult formula!

Mandulaolaj tartalmának köszönhetően ápolja a különösen száraz és érdes bőrt. A szarvasfaggyú már generációk óta ismert nagy hatású háziszer. A Fuss Wohl szarvasfaggyú krém mandulaolajjal és allantoinnal intenzív ápolást és hidratálást biztosít a bőr számára. Kézápolásra is alkalmas.

kissagi19

2020. április 26.

Gyengébb, mint a DM ugyanilyen szarvasfaggyú kréme. Kevésbé zsíroz és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Gyengébb, mint a DM ugyanilyen szarvasfaggyú kréme. Kevésbé zsíroz és hidratál.

ludmilla

2019. december 25.

Hosszútávú tapasztalaton még nincs, de elsőre nagyon tetszik. Könnyű kis krém, nem vonja be réteggel a bőröm. Hamar beszívódik, illata is kellemes. Kézre is teljesen jó! Én ajánlom!
Update: hosszútávon, tényleg nem nagy szám, nem érzem a hidratálást, csak kenés után. Kár érte, de többet nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

szgreta

2019. október 17.

Az új csomagolása már máshogy néz ki.Eddig az avokádós Fusswohl krémet használtam amit nagyon szerettem.Szomorúan vettem észre,hogy hónapok óta egyik üzletben sem találtam.Ezt választottam helyette,nem rossz,de közelébe sem ér a másiknak.Könnyen beszívódik,de nem hidratál annyira jól/eléggé.Az illata rendben van,visszafogott,kellemes.Ez sajnos nem újravevős,tovább fogok keresgélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Dorjee

2019. március 2.

Már más a csomagolása mint a képen. A harmadik tubust használom el és az egyik legjobb krém száraz lábra és kézre.a szaga semleges nekem. Nem csak a talpamon jó, hanem a körmöket is ápolja, azóta nem töredeznek be és szép fényessé is teszi. Aki lehúzza az túl fiatal hozzá, huszonévesen és sem szerettem volna. Most, ha testápolója vagy szappanja lenne, azt is megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

Leander

2018. október 24.

Egy korrekt lábkrém, alaposan és mélyrehatóan hidratál. Semmi extra, de teszi a dolgát. Kézen alkalmazva is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

timilla

2015. október 21.

Azzal a tévképzettel vettem meg ezt a krémet, hogy a szarvasfaggyú, na az aztán a legjobb dolog, amit az ember a lábára kenhet, ha puha bőrt szeretne. Ez vagy nem igaz, vagy rossmannéknak sikerült egy vacak krémet kikutyulniuk az amúgy jónak tűnő összetevőkből. Nincsenek durva bőrkeményedéseim, de ez a krém szinte teljesen hatástalan, felkenés után 5 perccel olyan, mintha semmit sem raktam volna a lábamra. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

KNina

2015. június 24.

Pár napja jutottam hozzá ehhez a termékhez, és most tesztelés alatt áll, nagyon száraz a talpam és már muszáj volt valamit ki találnom rá... hát mivel a vadászok a szarvasfaggyút használták/ják a bőr cipőjük puhítására, tehát ... puhító hatással bír, gondoltam kipróbálom és majd kiderül... nagy reményeket fűzök hozzá. :)
Majd írok ha változás történt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

Majd írok ha változás történt.

Kisu

2015. február 2.

Múltkor kerestem az extra száraz sarkamra egy krémet,ez nem volt túl drága és elég meggyőzőek voltak az összetevői is.
A hozzászólásokat olvasva valószínűleg nem a csak a csomagoláson,de a tartalmán is változtattak,bár az összetevők ugyanazok. Elég sűrű és már néhány használat után is érezhetően javított a helyzeten. Az illata semmi extra,kicsit furi,de hamar elmúlik. Teljesen elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Edit87

2013. november 16.

Nem ilyenre számítottam, valahogy zsírosabb nehezebb krémre .Ez egy híg krém, lábra nem igazán jó, igen csak kevés. Kézre szoktam használni, vagy ha nincs nagy gond a lábammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Nomacs

2013. április 14.

Ez egy nagyon könnyű, szinte folyékony krém, nem is értem, miért lábra való. Az én száraz talpaimra jobban szeretem az ütősebb, zsírosabb kencéket. Kicsit csalódás volt, az illata is olyan semmi extra. Nem fogom szeretni, de azért elhasználom. 3 csillag.
Update: Hát ez konkrétan pénzkidobás volt... csak itthonra kentem be a kezeimet, és két óra múlva már tök száraz volt... szerintem ha kimennék a levegőre, fél óránként kenegethetném...Ráadásul már az állagával sem vagyok kibékülve, elég furcsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.