G. Bellini

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atter76, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Lidl

Paco Rabanne 1 Million parfüm utánzat

Atter76

2020. február 21.

Paco Rabanne 1Million klón, de olyan szinten profi, hogy a saját eredeti 1Million EDT-m mellé téve vakteszten elvéreztem, szégyen vagy sem, mindezt olyan áron, hogy nem tudtam sírjak e vagy nevessek, NEM akciósan 1050 forintért árulják a Lidl vegyi részlegén.
Nyilván full szintetikus, nyilván nincs olyan igényes (?) csomagolása mint PR sztár illatnak, de basszus, ezer forintért még egy tisztességes légfrissítőt sem lehet kapni, ez meg kb ugyanazt a tartósságot, hatótávot adja mint a 18000 forintos illat.
Vettem is gyorsan 2 dobozzal (tehát 100ml-t kétezerért, bruhahahaha....), aztán ha mégsem válik be,mehet a kocsiba illatosítónak, vagy a wc-be.

És lehet ezen röhögni, de itt álljunk is meg egy döbbent pillanatra.
Ez a vacak Lidl-s illat 1000 (ezer, röhögök miközben leírom) forintból a polcon van, nyilván a haszon ezen a terméken is rajta van, és ahhoz mérten hogy ennyibe kerül, (TIZENNYOLCAD ÁRON adják mint az eredetit), szóval ahhoz mérten ez egy kiváló illat, anélkül is simán megállná a helyét, hogy tudjuk, ez egy 1M klón.
Hogy lehet az, hogy ez itt 3 euróért teljesíti a feladatát, (jó) illatot ad, elképesztően tartós, tekintélyes hatósugara van, ésatöbbi, míg a másik dettó ugyanezt tudja, csak TIZENNYOLCSZOR ENNYIÉRT?
Értem én, hogy méregdrága marketing, meg híres arc akivel reklámozzák, meg értékes brand név, de bakker, mekkora haszonkulccsal dolgoznak PR-ék?
Madárnak vagyunk nézve, vagy azok is vagyunk?
Természetesen 5 csillag, oda fogom tenni a Montale, a Givenchy, az YSL, meg a Chaneljeim mellé, hogy tudjam merre vagyok arccal előre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

És lehet ezen röhögni, de itt álljunk is meg egy döbbent pillanatra.
Madárnak vagyunk nézve, vagy azok is vagyunk?

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate