Gabi

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: koalace, az összetevőket feltöltötte: enikone, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztítja a baba finom bőrét és hidratáló hatásáról ismert glicerin tartalmának köszönhetően puhítja is azt.

Nairam

2020. január 5.

Sok mindent próbáltam már,de végre úgy érzem sikerült megtalálni a bőrömnek,hajamnak való terméket! Anya említette,hogy kicsinek csak Gabival mosdatott,minden mástól kiszáradt az érzékeny bőröm,irritációkat okozva. 30 éves fejjel visszatértem a Gabi termékcsaládhoz . Soha többet nem hiszek az agyonreklámozott kencéknek!!Csak Gabi! Az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Maria8922

2019. szeptember 6.

Gyermekemnek csak a Gabi! Kiváló minőség, kellemes illata sokáig érződik a kis haján, testén 😊 Viszont a flakonra, vagy ahova lecseppen, oda nagyon odaragad, nehezen lehet lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

melaniabalazs

2019. január 9.

Nagyon imádom, amikor váltottunk a gyógyszertári fürdetőről akkortól kezdve csakis Gabi-t használunk a kisfiamnál. Amint nagyobb lett már csak ezt használjuk. Szeretem az illatát, a pumpás kiszerelés pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Melani05

2018. november 16.

Kislányomon használom évek óta. Neki bevált. Megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kislányomon használom évek óta. Neki bevált. Megvagyok vele elégedve.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

3 éves lányomon használom régóta. Nagyon bevált lányom is kedveli. zuhanyzónk van így 1 nyomás elég az egész gyerekre. Nem okozott problémát de szeretnénk mindenmentesre váltani. Bár még nem tudom pontosan mire. Az egész háztartásunk átalakulóban, meglátjuk hogy sikerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Vica08

2018. július 15.

Szerettem használni, de csak tusfürdőként. A sensitive-vel ellentétben nekem ettől kicsit összetapadt a hajam. A pumpás kiszerelés előny, könnyebb adagolni. Nem kellett belőle egyszerre sok, nem is habzik annyira mint egy felnőtteknek szánt tusfürdő, de a dolgát szépen elvégezte. :) Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

bebuska94

2017. december 8.

Hetek óta szenvedek szárazság foltokkal a lábamon. 2 napja ezt pumpáltam a fürdő vizembe. A 3-ból 1 foltom el is tűnt.. remélhetőleg ettől, mert már annyi mindennel kentem. Egyelőre 4-es.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

miklosjudit

2017. november 22.

Borzalmas.Nemhogy nekem nem vált be de akkor egy kisbabának végképp nem tehet jót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Gittab88

2017. szeptember 21.

Egyelőre magamon használom, kézmosásra.
Ez az egyetlen termék, ami nem csípi a kezem, nem lesz sebes, és az ára is megfizethető.
Nálam ötösre vizsgázott, babaápolásra is biztosan kipróbálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Egyelőre magamon használom, kézmosásra.
Nálam ötösre vizsgázott, babaápolásra is biztosan kipróbálom.

Banszky

2017. június 18.

Egyik legjobb. Tetszik a pumpás és a nagy 400ml kiszerelés,nem csíp,nem irritál még a babám érzékeny kis bőrét sem. Sokáig elég és imádom,hogy sampon és fürdető is egyben. Felnőttként is használom bár én eddig csak tusiként próbáltam. Ára is teljesen megfelel,főleg a többi babakozmetikumokhoz viszonyítva amik semmivel sem jobbak max márkásabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol