Gabi

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: koalace, az összetevőket feltöltötte: enikone, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztítja a baba finom bőrét és hidratáló hatásáról ismert glicerin tartalmának köszönhetően puhítja is azt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

rekaaida

2021. augusztus 27.

20 éves vagyok, de imádom a baba fürdetők illatát, így gondoltam kipróbálom. 2 naponta kell hajat mosnom, általában más samponoktól a második nap végére viszonylag zsíros a hajam, nem vészesen. Ettől viszont a második nap reggelén már kényelmetlenül zsíros a hajam. Szóval nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Nanomi

2021. június 24.

Évek óta használom a gyerekeknél, nem okoz irritációt és nem száraz a bőrük. ( egy héten háromszor olajos fürdetővel is fürdenek) Az illata enyhe és nagyon finom. Állandó termék nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 24.

gzsuzska03

2020. december 2.

Kisfiamnak fürdéshez szinte csak Gabit használunk. Kényelmes a pumpás verzió. Nagyon sokáig elég. Isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

koczevi

2020. november 4.

Itteni pozitív vélemények hatására vettem...nem kellett volna. Samponnak szerettem volna használni de már az első alkalom után látszott, hogy csak rosszabb lett a helyzet mint hajmosás előtt. A hajam összetapadt és zsíros volt. Adtam neki egy második esélyt de ugyanúgy jártam. Mindegy, tusfürdőnek jó lesz. a pumpás kiszerelés viszont nagyon kényelmes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Nairam

2020. január 5.

Sok mindent próbáltam már,de végre úgy érzem sikerült megtalálni a bőrömnek,hajamnak való terméket! Anya említette,hogy kicsinek csak Gabival mosdatott,minden mástól kiszáradt az érzékeny bőröm,irritációkat okozva. 30 éves fejjel visszatértem a Gabi termékcsaládhoz . Soha többet nem hiszek az agyonreklámozott kencéknek!!Csak Gabi! Az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Maria8922

2019. szeptember 6.

Gyermekemnek csak a Gabi! Kiváló minőség, kellemes illata sokáig érződik a kis haján, testén 😊 Viszont a flakonra, vagy ahova lecseppen, oda nagyon odaragad, nehezen lehet lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

melaniabalazs

2019. január 9.

Nagyon imádom, amikor váltottunk a gyógyszertári fürdetőről akkortól kezdve csakis Gabi-t használunk a kisfiamnál. Amint nagyobb lett már csak ezt használjuk. Szeretem az illatát, a pumpás kiszerelés pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Melani05

2018. november 16.

Kislányomon használom évek óta. Neki bevált. Megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kislányomon használom évek óta. Neki bevált. Megvagyok vele elégedve.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

3 éves lányomon használom régóta. Nagyon bevált lányom is kedveli. zuhanyzónk van így 1 nyomás elég az egész gyerekre. Nem okozott problémát de szeretnénk mindenmentesre váltani. Bár még nem tudom pontosan mire. Az egész háztartásunk átalakulóban, meglátjuk hogy sikerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Vica08

2018. július 15.

Szerettem használni, de csak tusfürdőként. A sensitive-vel ellentétben nekem ettől kicsit összetapadt a hajam. A pumpás kiszerelés előny, könnyebb adagolni. Nem kellett belőle egyszerre sok, nem is habzik annyira mint egy felnőtteknek szánt tusfürdő, de a dolgát szépen elvégezte. :) Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol