Gabi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: zseboora, Módosítva: 2015. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

A babák finom és érzékeny bőrének igényeit figyelembe véve fejlesztették ki. Hipoallergén formulájának köszönhetően minimálisra csökkenti az allergiás reakció kialakulásának lehetőségét. Gyengéden tisztít, miközben puhává varázsolja a baba bőrét és haját, és a szemhez is kíméletes. Kifejezetten érzékeny bőrű babák számára: 0% színezék és alkohol, gyengéd, hipoallergén, bőrgyógyászatilag tesztelt, bőr semleges pH.

Reb

2021. október 10.

Csak néhány hete használom, de eddig nagyon tetszik, jól tisztít, nem irritál. A hajamra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

marcsuli82

2021. július 26.

Kislányom fürdetője. Nem viszket tőle, semmilyen irritációt nem okoz. Nagyon enyhe illatú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 26.

Nairam

2020. augusztus 14.

Sok mindent próbáltam már,de végre úgy érzem sikerült megtalálni a bőrömnek,hajamnak való terméket! Anya említette,hogy kicsinek csak Gabival mosdatott,minden mástól kiszáradt az érzékeny bőröm,irritációkat okozva. 30 éves fejjel visszatértem a Gabi termékcsaládhoz . Az ára is szuper!
Update: hosszabb távon hajra nem ajánlom, meg igazából az illata,egy idő után unalmas... így parkolópályára tettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

MesMess

2020. június 22.

Nem samponnak használom, csak ritkán; főleg zuhanyzok vele, tényleg megnyugtató illata van, inkább esti tusfürdő nekem. Nem szárítja a bőrömet, szembe kerülve nem csíp. Szeretem, mert nosztalgikus, a régi Zwitsal fürdetőkre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Gina19

2020. április 15.

Ahh, nekem nem vált be. Irritálja a fejbōröm hajmosás közben, utána meg fura a a hajam állaga, valahogy összeáll, nehéz kifésülni szárítás közben, hiába használok balzsamot is. Meg olyan zsíros érzetem van már rögtön hajmosás után. Biztos, hogy nem fogom újravenni, és csodálkozom, hogy babáknak szánt termékben ilyen hitvány összetevōk vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Catana

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2020. március 4.

Kolléganőm hívta fel rá a figyelmemet és azóta csak ezt használjuk a férjemmel együtt. Tökéletes az érzékeny bőrre és ami nekem fontos, hogy az illata kellemes, hosszan tartó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

kacibog83

2019. november 3.

A sok-sok szépséges, cuki csomagolású, mennyeien finom illatú tusfürdők "tengeréből" kénytelen voltam kievickélni, miután állandóan visszatért a fürdést követő bőrviszketésem, pedig nem érzékeny a bőröm. (Ettől függetlenül, a mai napig iszonyú nehéz megálljt parancsolnom magamnak a drogériák hatalmas tusfürdős polcai előtt állva, illetve a katalógusban levő különféle tusfürdők illatosított oldalait szaglászva, hogy ne vegyek egyet... :( )Mindenesetre, miután megvettem ezt a fürdetőt, azóta nincs viszketés :), ráadásul olyan kis diszkrét illata van, hogy így nem unok rá többszöri használat után sem. Gondoltam, ha a babáknak nem árt, akkor nekem is jó lesz. Samponként egyszer próbáltam, de nem igazán vált be, viszont nem is arra a célra vásároltam. Ha elfogy, nagy eséllyel újra fogom venni, illetve lehet, hogy a márka többi darabjai közül választok egy másikat. Árkategóriában is nagyon jó kozmetikum, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Maria8922

2019. szeptember 6.

Gyermekemnek csak a Gabi! Kiváló minőség, kellemes illata sokáig érződik a kis haján, testén 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

petrucsita

2019. június 14.

Hajlamos vagyok ekcémára ami a nyakamon szokott jelentkezni ha úgymond "sima" tusfürdőt használok.Gondoltam a gyógyszertári 4-5000 Ft-os tusik helyett kellene egy olcsóbb de jó verzió.Na ez a Gabi.Végül is ami a babának jó,az nekem is jó kell legyen.Illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

nikolkeri07

2018. november 17.

Gondoltam a kombinált bőrömre választok egy babafürdetőt, hátha az majd segít, hogy ne száradjon ki extrán a bőröm, és ne tudjanak kijönni a pattanások a testemen, de sajnos ez a termék nagy mellényúlás volt... Szörnyen kiszárította a bőrömet, csillapíthatatlan viszketést okozva... Egyszer használtam, szerintem még kézmosónak sem lenne megfelelő..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.