Best of Beauty 2019

Gabriela Sabatini

Ár:   1749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Hajtógáz nélküli parfüm dezodor.

Kiszerelés: 75 ml

Csutak

2018. augusztus 20.

Tavaly vettem, pont leakciózták a Rossmannban. Először azt hittem a kukában fog landolni, mert konkrétan szappanos víz illatát véltem felfedezni, az eredeti Gabriela Sabatini illat helyett. De mostanra egész jól összerázódtunk. (Ez annyiból állt, hogy a mai napig állt szomorúan a szekrényemen és ma kedvem támadt újra megszaglászni. :D) Nagyon finom, számomra elegáns illata van és ha nem fújunk hat litert magunkra, nem olyan erős, ill. tömény. Nálam négy csillag a vége a nagy kihagyás miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Misty

2017. január 6.

Nagy kedvencem volt régen, amikor még kevés parfümöt ismertem, és nem is tudtam, mi áll jól, csak fújtam. :) Ma már erősnek, túl édesnek és majdnem csak tolakodónak érzem, de szép emlékek kötődnek hozzá. Összetett citrusos-virágos illat, egész nap tartja magát a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

esztii.

2011. szeptember 15.

Ajándékba kaptam egy ilyen parfümöt, de azóta is áll a polcon. Az illata (már ha azt illatnak lehet nevezni) valami borzasztó. Erős és tömény. Nem ajánlom senkinek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.