Gabriela Sabatini

Ár:   1749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Hajtógáz nélküli parfüm dezodor.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Encssy

2019. augusztus 2.

Nem vagyok nagy parfömös, de ennek az illata nekem nagyon tetszik, különleges. Az illata nem tart ki egész nap, de ez csak natural spray, szóval nem is várom el tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Csutak

2018. augusztus 20.

Tavaly vettem, pont leakciózták a Rossmannban. Először azt hittem a kukában fog landolni, mert konkrétan szappanos víz illatát véltem felfedezni, az eredeti Gabriela Sabatini illat helyett. De mostanra egész jól összerázódtunk. (Ez annyiból állt, hogy a mai napig állt szomorúan a szekrényemen és ma kedvem támadt újra megszaglászni. :D) Nagyon finom, számomra elegáns illata van és ha nem fújunk hat litert magunkra, nem olyan erős, ill. tömény. Nálam négy csillag a vége a nagy kihagyás miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Misty

2017. január 6.

Nagy kedvencem volt régen, amikor még kevés parfümöt ismertem, és nem is tudtam, mi áll jól, csak fújtam. :) Ma már erősnek, túl édesnek és majdnem csak tolakodónak érzem, de szép emlékek kötődnek hozzá. Összetett citrusos-virágos illat, egész nap tartja magát a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

esztii.

2011. szeptember 15.

Ajándékba kaptam egy ilyen parfümöt, de azóta is áll a polcon. Az illata (már ha azt illatnak lehet nevezni) valami borzasztó. Erős és tömény. Nem ajánlom senkinek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.