Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: bergamott, citrom, aldehidek, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág, vetiver, vanília, tonkabab, szantál, praliné

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zekatty

Korcsoport: >54
2015. december 17.

Én is imádom, még van egy 100 ml-es teszter és egy 20 ml-es edt alján némi maradék, ezért csak ritkán használom! Az illatgardrob oldalon lehet kapni, de a már említett 20 ml-es 18-19 ezer Ft!!! No ezért ez enyhe túlzás, ennyiért "nevesebb" edp-t veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 17.

Lory

2014. október 2.

Sabatini illatokkal kezdtem a "parfümözést" és ő volt közülük a kedvenc.Nagyon szerettem.Az előttem szólók már mindent elmondtak róla:)Enyhén fűszeres,melengető illat volt.Nagyon nőcis és hódító.Kár,hogy már nem gyártják.Persze,hogy megy tőlem is az 5 csillag:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

LenAdam

2014. szeptember 26.

Tini koromban nagyon imádtam. Azóta időről időre eszembe jut, de sehol se találom. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Piszke

2014. április 19.

Nagy kedvencem volt ez a parfüm, igazán dögös és tartós illat.
Szerettem a Sabatini illatokat, ez és a Magnetic voltak a kedvenceim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 19.

Nagy kedvencem volt ez a parfüm, igazán dögös és tartós illat.
Szerettem a Sabatini illatokat, ez és a Magnetic voltak a kedvenceim

Krisztiina

2014. január 29.

A legnagyobb kedvencem volt ez a parfüm, a védjegyemmé vált :-), éveken keresztül ezt az illatot használtam. Titokzatos-meleg (szenvedélyes), nagyon nőies illat, már-már öltöztette az ember lányát ;-). A szívem szakadt, mikor kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Flicka

2013. február 9.

Nekem egy 100 ml üveg 5 évig betartott! :) Abszolút kedvenc volt, de mire elfogyott már nem lehetett kapni. Egy ideig láttam amerikai oldalakon, de ma már ott sem kapható.. ki érti ezt?
Számomra melegséget és önbizalmat adott, az a tipikus átölelő, télen lélekmelengető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Kiscsillag71

2012. december 15.

Nekem is ez volt eddig a kedvenc parfümöm. Sajnos már rég elfogyott és én sem tudtam beszerezni, de a gyártás nem szűnt meg gondolom, mert külföldi oldalakról meglehetne rendelni horror áron, 2-3-szor annyiért, mint amennyibe nálunk került. Ha valaki esetleg rábukkan, megköszönném, ha értesítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 15.

Mya

2012. október 16.

A Daylight mellett ez volt régen a másik kedvenc Gabriela Sabatini parfümöm. Fűszeres, szenvedélyes, igazi hódító illat volt, amit a pasik imádtak.:) Nagyon tartós és jó áron lehetett hozzájutni. Nekem egy 30ml-es emlékszem elég sokáig kitartott, aztán már nem tudtam beszerezni, pedig egyike volt azon keveseknek, amiből több üveggel is elhasználtam volna. Teljesen más ízlésem lett illatok terén (is) azóta, de nem utasítanám vissza, ha valaki egy ilyen parfümmel ajándékozna meg.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

bokihugi

2012. július 27.

Lehettem 18 vagy picivel több is mikor ajándékba kaptam egy nagyon kedves barátnőmtől. Nagyon örültem neki, első "márkás" parfümöm volt. Vissza gondolva nem illett hozzám, leginkább most tudnám elképzelni magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Mesi

2012. július 9.

Évekig ez volt a kedvenc parfümöm, nagyon szerettem.
Elég dögös illat! Tipikusan az, ami másnap is érezhető és amit "ottfelejtesz" a kispárnán... :)
(Úgy tudom, már nem gyártják.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Évekig ez volt a kedvenc parfümöm, nagyon szerettem.
(Úgy tudom, már nem gyártják.)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Acid Violet 43

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.