Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sziiszaa, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. február 20.

Lelőhely:   drogériák

Parfüm illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: mandarin, körte, mangó, orchidea, gyöngyvirág, ibolya, pézsma

Ár: 2000ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Piscinke

2019. szeptember 23.

Rémlett nekem, hogy ez jó, mert régen szemeztem vele, de hogy ennyire...! Ma jutott hozzám végre egy kis fújós. Csodálatos. Ez egy "kád habfürdővel"-illat. Finom, tiszta. Hogy kerestem volna nyárra valami hasonlót! (Na, azért így is örömmel fújkálom majd :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

szilvi1

2019. május 29.

Ez az örök illat számomra, de sajnos már nem gyártják. Viszont a Fenziek van egy dupe-ja, ami olyan mint az eredeti! Sea of sun a neve, ha valaki hiányolná a régi illatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Vaslady

2018. június 28.

Nyári illat,tenger, napfény, vidámság ,ami eszembe jut róla.
30 ml-s változatot használtam el 2007 nyarán,és imádtam
Hogyha nyáron esik az eső,vagy egy kis zápor van,azonnal ez az illat jut az eszembe.
Édes volt,de valahogy mégis fanyar.
Évek óta nem látom a boltok polcain,valószinű,hogy már sajnos nem kapható.
Szép emlék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Nyári illat,tenger, napfény, vidámság ,ami eszembe jut róla.
30 ml-s változatot használtam el 2007 nyarán,és imádtam
Édes volt,de valahogy mégis fanyar.
Évek óta nem látom a boltok polcain,valószinű,hogy már sajnos nem kapható.
Szép emlék :)

free

2017. augusztus 28.

Nagy kedvencem. Könnyed , légies illat, de tartós.Sajnos én sem találom már, pedig szívesen újra vásárolnám.Bár árához képest lehetne tartósabb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

hannqo

2017. április 26.

Ehhez a parfümhöz fel kell nőni, nem tudnám elképzelni egy tizenéves lányon, bár lehet, csak azért, mert anyukám kedvenc parfümje. Talán ez, és a géles Lady Speed Stick deó illata az, ami fel tudja idézni bennem az ovis korszakom, mindig éreztem anyukám sálain, kabátain, a fürdőszobában, mindenhol. Mindenesetre, pozitív illat, talán néhány év elteltével nem csak ajándékba fogom vásárolni, hanem magamnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

chiba

2017. február 27.

Másik kedvencem a teniszezőnőtől és már sehol nem látom!Ebből vagy három üveggel elfújkáltam, nem volt túl tartós, de akkoriban még jobb áron voltak a parfik a Dm-ben!Most sztem már nagyon túlárazták őket!Az illat maga nagyon finom friss óceáni fuvallatocska volt !:((((((((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

hedjulaa

2017. február 15.

Egy volt az első komoly és folyamatosan használt parfümjeim közül. Friss nyári, de édes illata volt. Az illata hosszantartott és a kis kiszerelés ellenére az üvegcse is hónapokig bírta. Nagy kedvenc volt, mindig kutatom hátha meglelem még valahol, de már 2 éve nem találom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

Mijauuu

2016. szeptember 26.

Én őt úgy szeretem! Inkább csak alkalmakra szoktam használni, nem tudom megunni. Olyan kellemes, nőies és tiszta, tartós illat. És nagyon szomorú vagyok, mert úgy néz ki, hogy kivonták a forgalomból...sehol se nem találom. :( Még van egy pici a birtokomban lévő üveg alján, de így, hogy már nem kapni, csak nagyon takarékosan fogom használni. Olyan kár... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

SSSAAA

2016. július 21.

Hasonlít rá az AVON Perceive Oasis, szinte teljesen egyformának találom őket. Kellemes, tartós az illat. Szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

bobherceg80

2016. június 17.

Rettenetes pacsuli szaga van.Fejfájdító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Rettenetes pacsuli szaga van.Fejfájdító.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.