Galactic Hedonist

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   barber shopok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ddominikaa, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   barber shopok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"A Galactic Hedonist Earth arc-és szakállmosó tömb a legjobb minőségű természetes alapanyagokból készült, parfümös illatanyaggal, mely a pézsma és szantálfa kellemes és férfias illatjegyeit hordozza. Ez a tömb formájú szakáll sampon segít megtisztítani arcod, vagy szakállad, anélkül, hogy azt kiszárítaná - esszenciális olaj tartalma hidratálja és ápolja arcbőröd. A tömb sampon víz helyett sörrel került kifőzésre, így használata némi extra hidratálást és értékes antioxidánsokat biztosít arcbőrödnek."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

geri90

2017. május 23.

Mostmár minden fürdésnél ezt használom, nagyon jó!
Szépen tisztít jól ápol.
A rigel illat van meg nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Mostmár minden fürdésnél ezt használom, nagyon jó!
Szépen tisztít jól ápol.
A rigel illat van meg nekem.

grglymate

2017. május 12.

Elsősorban az illatát értékelem nagyon, mivel nem az a tipikus férfi illat, viszont nagyon kellemes és nem is túl tolakodó.
A hatása pedig tökéletes. Jól tisztítja a bőrömet, miközben a szakállamat is hidratálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

bbbianka

2017. május 8.

Nincs ápolni való szakállam :D , de szoktam ezt a szappant használni a barátomnál az arcomra. Nagyon jól tisztít és kellemes az illata. Kicsit férfias, de ez nem zavaró számomra. :D Selymes és puha lesz tőle a bőröm és nem is az a tolakodó illata van, úgyhogy én szeretem. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

kovacsdaniel

2017. május 5.

Magyar, cruelty free, jó minőségű, természetes összeteőkből áll. Jól tisztít, miközben jól hidratál. Nagy adag, kevés kell belőle, mert jól habzik.
Kell ennél több? Kétlem. Megy az 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Kell ennél több? Kétlem. Megy az 5 csillag

csilla1986

2017. május 5.

Nagyon kellemes illata van. Ahogy látom a páromon, jól is tisztít és valóban hidratálja az arcszőrzetét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

kKrisztian

2017. május 4.

Én is termékmintát kaptam belőle, mint az első hozzászóló. Szerintem én is újra fogom vásárolni!
Eddigi tapasztalataim alapján nagyon jó kis szappan. Ajánlom! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Eddigi tapasztalataim alapján nagyon jó kis szappan. Ajánlom! 5*

egytucatsivatagikukac

2017. május 4.

Az egyik webshopban most a vásárlások mellé termékmintákat adnak és nekem erre a termékre esett a választásom. Ahhoz képest, hogy "minta", az eredeti 95g-os kiadást kaptam.
Most már majdnem egy hónapja használom arc és szakáll mosásra. Nagyon tiszta érzetet hagy az arcomon, de nem szárít és a szakállamon érzem a hidratálását.
Azonos márka szakállolaját használom még mellé, de biztos, hogy ezt is újra fogom majd venni.
Nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Nagyon tudom ajánlani!

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2