Garnier

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinnke.k, Módosítva: 2012. augusztus 2.

Kategória:   Testápolás

A barnító napolaj hagyományosan nagyra értékelt kiválóan tápláló formulája miatt, melynek használata rendkívül kellemes. Egyedülálló ragyogást és puhaságot ad a bőrnek, kókuszos illattal. A napolaj védőfaktor száma 2, nem biztosít optimális védelmet a bőrnek. Nagyon sötét, már lebarnult bőrre ajánlják.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Életem legjobb döntése volt ennek a napolajnak a megvétele, minden pénzt megtért! Gyönyörű, napbarnított kreol bőröm lett, nem égtem le, és istenien csillog. A fehér fürdőruhán nyomot hagy, de simán kimosható!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

csudex

2017. július 15.

Suru napolaj. Nem ereztem, hogy ettol jobban barnulnek mint barmilyen mas napolajtol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

zengopitypang

2017. április 3.

Mindig különös kapcsolatot ápolok azokkal a termékekkel amiket nyaralni viszek magammal. Ezzel sincs másképp. Kreol bőrű vagyok, viszonylag könnyen barnulok mindenféle kence nélkül is, de ettől az olajtól olyan színem lesz egy hét alatt, mintha egesz évben szoliztam volna. Imádom az illatát, mindig elkap a nyaralás feelingje tőle :) próbáltam más barnitó olajakat is, de ezt is elpakolom minden évben es nem teszem rosszul. Nekem sokkal jobban bevált, mint pl a hawaiian tropic olaja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

pumpkin

2015. szeptember 22.

Idén nyáron kezdtem el használni, elsősorban a lábszáramon, mivel akármit is csinálok vele, az minden nyáron hófehér marad... Hát ez az olaj se jelentett neki sok változást, azon kívül, hogy nem szívódott be még 4-5 óra alatt sem, akármilyen keveset is kentem fel. E mellé még drága is volt, tehát nekem nagyon nem jött be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

barbiii_sz

2014. április 7.

Nagyon szeretem ezt az olajat, nyilván nem magában használom, szükség van alá naptejre, de így is hatékonyan elősegíti a barnulást. Kellemes az illata és nagyon szép aranybarna csillogást ad a bőrnek, imádom, ahogyan fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

csevelin96

2013. július 28.

A legjobb napolaj amit ismerek, nem szárítja a bőrömet és szépen barnít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

A legjobb napolaj amit ismerek, nem szárítja a bőrömet és szépen barnít.

edeseper

2013. július 13.

Nem is értem eddig miért nem véleményeztem, évek óta használom. Ez a legjobb barnító olaj, amivel valaha találkoztam! A hófehér bőrömet egy nap napozással gyönyörű egyenletes barnává teszi, még a nehezen barnuló lábon is csodákra képes. Egy kicsit színez is, ezért én néha nyári szoknyás estéken is szoktam kenni a lábamra, mert szép, egészségesen fénylő barna lábaim lesznek :)
Vigyázat, ebben fényvédelem nicht, a könnyen égő bőrfelületeken, pl. váll, érdemes alá naptejet használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, BHT, Astaxanthin

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).