Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Fényvédők

Magas védelmet nyújt, 100%-ig átlátszó összetételű, 100%-ig olajmentes, nem zsíros, nem ragad, így nem hagy fehér csíkot maga után. Használata praktikus: könnyű a felvitele, gyorsan beszívódik, az egész testen használható, akár fejjel lefelé tartva is működik.

Véd mind az UVA mind az UVB sugaraktól, amelyek a leégést és a bőr idő előtti öregedését okozzák. Hidratáló anyag - kaktusz nutriflavon és tiszta E-vitamin - tartalmuk aktívan hidratálják a bőrt, így erősítik védekezőképességét.

Pogo

2018. június 13.

Nekem 10-es van. Ajándékba kaptam, nem tudom mennyibe kerül, de bármennyi is, nem ér annyit. Olyan semmilyen. Én nem vettem észre semmi extrát, bár nem vagyok leégésre hajlamos, de olyan nagyon kiemelkedő barnaságot sem kaptam tőle, hogy feltűnjön, mennyire jó. Van még a flakon alján valamennyi, biztos, hogy inkább veszek egy másmilyet erre a nyárra , ezzel meg majd lesz valami...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 13.

Lillcsike

2013. július 13.

Ennek a 30 faktorosát próbáltam pár éve, nem jött be, nagyon leégtem mellette, hiába használtam többször is naponta. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Maniac

2013. július 3.

Felénk elég gyorsan fogy, és mivel az alkohol miatt hamar elpárolog, ezért nem tudom, hogy eleget fújtam-e. Napozáshoz nem mertem még használni, csak utcára, mert az alkohol miatt félek, hogy foltosra barnulnék. Fél áron megéri, teljes áron már nem. Az illatára nem tudtam rájönni, de most, hogy mondod momo, tényleg avas dió. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 3.

momo

2013. június 24.

Városban szaladgáláshoz vettem. Tényleg nem ragad és jól véd. Úgyhogy akit nem riaszt vissza a kicsit avas dióra hajazó illat, próbálja ki. Nem macerás kenegetni, felfújom és szinte azonnal beszívódik,mivel alkoholos, frissít is. Szerintem egész nyárra elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol