Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2011. július 31.

Kategória:   Fényvédők

nkmagda

2016. július 18.

Félve próbáltam az arcomra kenni, de megtettem mert elfogyott az arcvédőm. Valóban soká tartott s szépen védett de nap végén mikor lemostam hámlott az államoon a bőr. Szóval csak óvatosan! Testen semmi gondom nem volt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Timcsi85

2016. május 8.

Nem szerettem, az alkohol sem tett jót, miután elillant a kellemes érzés pár másodperc alatt, azután csak úgy ragadtam tőle. Köszi Garnier, volt ennél jobb próbálkozásotok is. 2 csillagocska, mert szépen barnultam és az illata sem volt annyira meredek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Hajnal_ka

2015. július 30.

Azért használtam, mert azt gondoltam, ettől talán nem lesznek pattanásaim, alkoholos, hát úgy voltam vele, max kicsit kiszárít, de inkább, mint a patik. Tévedtem.. Egy hét használat után, csúnya, begyulladt piros undiságokkal van tele a hátam és a vállam. Csak oda fújtam, mert az a kritikus pont. Amúgy nem égtem le tőle (20-as faktor), szóval az ok, jó, hogy hamar beszívódik, nem úgy mint egy fehér naptej. Azért adok 2*-ot, mert nap ellen tényleg véd, de, hogy ezen kívül mit tett a bőrömmel, az minusz 5*...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Takaro

2015. július 5.

Ez nagyon kiraly! Egyaltalan nem ragad, nem kellemetlen, kenyelmes az adagolas. Nagyon alkoholos, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

MissNickole

2014. június 8.

Borzalmasak az összetevői, de ami nekem abszolút hátrány, hogy tiszta alkohol az egész. Szerencsére nem vettem meg ennyi pénzért ezt a borzalmas vegyszert, egyszer volt szerencsém magamra fújni és úgy marta a bőrömet, hogy rohantam lemosni és bekenni egy kis aloe verával gyógyírként. Ha lehetne -10 pontot adnék rá....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

Audi

2013. október 5.

gyönyörű ropogós barnára sültem ezzel a krémmel, pedig előtte évekig jól szolgált, nem is értem mi történhetett. nem fogom emiatt lepontozni, szerintem az én hibám volt, sajnos még nem jöttem rá miért. :) az illata nagyon finom, könnyen lejön, és nem hagy olyan furcsa érzést mint a többi naptej.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

ursus

2013. június 23.

Nagyon jó napfényvédő! Minden szinten jól működik. Azt senki nem írta, hogy fürdéskor csak nagyon nehezen jön le?! De akkor is 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 23.

LaMaggie

2013. június 2.

Évek óta újra vesszük, jól véd, nem égek le tőle. Kicsit drága, de általában nem fogy el egy nyár alatt. Szeretem, hogy nem az a tipikus fehér naptej, amit lehetetlen teljesen elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

lilly77

2012. augusztus 3.

Nagyon jól véd (a képen látható 30-as faktorszámút használjuk). Az átlátszó formula miatt könnyű használni, de egy kis odafigyelést igényel, múltkor befújtam vele e a párom hátát, figyelmetlenségem miatt egy kis részre nem jutott, na ott rákvörösre égett szegény, a többi, befújt helyen viszont nyoma sem volt sem barnulásnak, sem leégésnek. Szóval aki egy kis szint szeretne az ne ezt válassza, mert tényleg tökéletesen véd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Ophelia

2012. július 10.

15-ös faktorút használtam, és abszolút elégedett voltam vele. Kevésbé ragadtam utána, mint más naptejekkel, és az illata sem az a ,,fáradt" kókuszos. A spray-s kivitelezés pedig különösen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Sorbitol h 1 1