Garnier

Ár:   4000   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lindana, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   4000
Kiszerelés:   150
Kategória:   Fényvédők

Magas védelem, Gyermekek érzékeny bőrére, Vízálló, Gyors és egyszerű felvitel, Hipoallergén összetétel, Paraben-, illatanyag- és színezőanyag-mentes, Orvosi felügyelet mellett tesztelt

Kriszta72

2016. augusztus 17.

A pumpás változatát vettem, a fényvédő hatása megfelelő, maga az állaga kicsit "nehezebb", de abszolút kezelhető. Ha sokat kenek, akkor fehéredik, de hamar elmúlik, amikor beszívódik. Elégedett vagyok vele, talán az állaga lehetne kicsit könnyebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

lindana

2016. január 9.

Nekem bejött. Egész nyáron használtam tavaly. Fújás után el kell kenegetni természetesen, de még mindig egyszerűbb mintha a tubusból nyomnád ki és úgy kenegetnéd. Arcra viszont egy kicsit ragacsos és fényes, oda valami mást használnék. Anyummal használtuk és egyikünk se érezte meg a Napot, semmi pirosság. Az illata is nagyon kellemes. (Arra kell még vigyázni, hogy a spray ne érjen semmi mást mikor a bőrünket fújjuk, mert ha megszárad, kis apró fehér pöttyöket hagy a tárgyakon, amiket aztán lehetetlen levakarni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Marcsi8909

2015. augusztus 7.

1 éves kislányomnak vettem. Mivel nem akartam a krémekkel nyúzni (sok nagyon ragacsos), gondoltam ez lesz a jó megoldás, hisz csak befújom és már mehet is. Hát nem így lett. Miután ráfújja az ember a bőrfelületre, jól el is kell kenegetni, mert gyakorlatilag olyan, mintha sima krémet nyomtam volna. A vízállóság sem igazán jött be, 10 percet vártunk mielőtt vízbe mentünk volna, mégis ott úszott a víz tetején a fele krém. Sajnos ki is pattogzott a lányom, bár ez akár a nagyon meleg-izzadság-krém kombótól is lehet, de ennyi pénzért, azt hittem jobbat kapok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.