Garnier

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ngyrbka, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Fényvédők

Természetes barnító önbarnító hab, amely gyógynövényes hatóanyagot tartalmaz, amely természetes megjelenést kölcsönöz a bőrnek, amely akár egy hétig is élvezhető. A természetes eredetű 92% összetevők és a kókuszdió víz tökéletes hidratálást és gondozást biztosítanak. Fedezze fel az átlátszó habot, amely gyorsan felszívódik, és elmeríti a bőrt egy gyönyörű, csíkmentes barnuláson. A termék az arcra és az egész testre alkalmas.

Ár: 2000 , Eladó: szandrabanana
Állapot: kevés hiányzik belőle, 1x próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyesen vagy foxposttal
Ár: 1800 , Eladó: widowmaker
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Fizetés előre utalással vagy személyes átvétel Szegeden vagy Bp-en+posta/foxpost!

widowmaker

2020. szeptember 12.

Nem foltos, egész szép színt ad, az illata se rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Nem foltos, egész szép színt ad, az illata se rossz.

Nicol555

2020. szeptember 6.

Nem gondoltam volna hogy ennyire be fog válni nekem ez a termék. Többször láttam már interneten de nem tudtam hogy pontosan melyik boltokban lehet megvásárolni de rátaláltam a Müllerben és nagyon megörültem neki 3000 Ft-ért egyáltalán nem sokalltam érte az árát hazaértem és egyből bőrradíroztam utána fel is kentem a hab terméket és rá pár Órára meg is lepődtem hogy azonnal lett erős színem másnap is kentem még a lábamra és nagyon megörültem mert építhető a termék és most egy elég sötét árnyalatot tudtam vele elérni nagyon örülök neki hogy felkeléskor csak egy sima fehér hab aztán rá pár órára már pedig gyönyörű színem van tőle és nem sárgultam be tőle Csak ajánlani tudom mindenkinek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

martini11

2020. július 5.

Négyes és ötös között vacilálok. A jó illat (kókuszos) nálam nem annyira jött be, sajnos tipikus barnító krém büdösség. Elég masszív én este bekenem magam sés reggel azonnal testápolok, ami kicsit elnyomja ezt a kicsit kellemetlen szagot.
Valóban nem foltos a hab miatt egyenletesen felhelyezni. Nagyon szép bronzos árnyalatot ad. Én vagy nem voltam alapos az utána való kézmosásban, de nekem nagyon megfogta az ujjaim végét, így én kesztyűben fogom legközelebb csinálni. Remélem hamar lekopik, mert nagyon ronda. Én is a Müllerben vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Lezsu

2020. június 30.

Nagyon jó! Este bekentem magam, reggelre nagyon szép színem lett. Eléggé ragad, 40 fokban nem célszerű felkenni. Habot pumpálsz ki belőle. Nem marad csíkos, sem foltos. Az illata kókuszos, és később sem lesz nagyon büdös önbarnító szaga. Tenyeremmel kentem fel, utána kell egy alapos kézmosás az ujjak között és a csukló vonalánál. Müllerben vettem, 3500 Ft volt. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice