Garnier

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chewche, Módosítva: 2023. május 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A hialuronsavval és a hidratáló kókuszvízzel gazdagított önbarnító arccseppek személyre szabott, fokozott barnulást biztosítanak. Csíkmentes, természetesen üde ragyogás. Testreszabott barnaság: Keverje össze a hidratálókrémével a testre szabott ragyogás kialakításáért:

• 1-4 csepp: napsütötte barnaság
  • 4-8 csepp: aranybarna hatás
  • 8-12 csepp: bronzbarna hatás.

Ár: 2000 Ft , Eladó: peanutbuttercup
Állapot: 8 csepp hiányzik belőle, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Szombathelyen. Postázni is tudom, ebben az esetben fizetés banki utalással. A postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 3000 Ft , Eladó: Andikri
Állapot: Új, 1-szer kipróbált. , Helyszín: Cegléd - Monor , fizetés: Személyes átvétel.

hoka.timi

2024. január 24.

Kellemes visszafogott barnasagot ad az arcnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Kellemes visszafogott barnasagot ad az arcnak.

csekeanita92

2024. január 22.

Szolíd barna hatást szerettem volna, hogy ne legyen olyan sápadt kinézetem, erre pont jó volt. Este cseppentek a hidratáló krémembe 6 cseppet és reggelre látszik is, hogy szépen árnyalta az arcbőröm. Nem leszek tőle foltos, sem narancssárga és az én bőröm nem is irritálta. Amire szerettem volna bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Andikri

2024. január 10.

A fehér arcbőrömön sajnos sok pigmentfolt van. Ez a szérum azokat felerősíti a többi résznél meg nekem sárgás színt eredményez. Ami még nem tetszik benne, hogy esti illetve reggeli arctisztításnál nagyon jön le a bőrről. 2-3 vattakorongot simán befog ☹️ olyan mint egy BB krém, tisztításnál lejön. Irritációt viszont nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 10.

Bangi

2023. december 5.

Nem rossz szérum, de kell belőle a 12 csepp, ahhoz, hogy észrevegyem a változást. Nagyon kis halvány bronz színt ad, így kezdőknek tök jó.
Kezet pedig mindenképp mossatok a használata után, különben napokig narancssárga lesz a tenyeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

PotterAlexa

2023. december 1.

Nem rossz, nem pattog ki tőle a bőröm, könnyű használni, és egyenletes barnaságot elérni, azonban nagyon szolidan, nem látványas. Mondhatni sajnos túl gyengéd. Ahhoz hogy látszódjon bőven kell hozzá cseppenteni, de ilyenkor sajnos nehezkes lesz a használata mert túl folyós. Nem a kedvencem, használtam ennél látványosabb, könnyebb termékeket, de elhasználom, nem hiszem hogy újraveszem. Jobban szeretem az olyan termékeket, amik jobban látszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 1.

viragnyelven

2023. augusztus 4.

Elsősorban arcra vettem, de már gyakorlatilag minden testreszemen használtam. Teljes aron nem vennem meg, de valaki mindig eladja olcsóbban újonnan vagy pár használat után, úgy fogom újravenni is. Első onbarnitom ever, alapos kutatómunka után esett rá a választásom. Szep, minimalista összetevők, szuper a kis extra hidratalas, amit nyújt, nagyon szep, természetes, szabályozható intenzitású végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

kalmaniki

2023. június 19.

Félve kentem fel, de nagyon pozitív tapasztalataim vannak. Egységesen, szépen barnította a bőrömet. Nem lettem foltos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

Fufina

2023. június 14.

Első önbarnítós élményem, és egy használat után is nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem az arcom mindig pár árnyalattal halványabb, mint az amúgy lebarnult testem, úgyhogy kifejezetten arcra szerettem volna először próbát tenni. 4-6 cseppet raktam az éjszakai krémembe, szépen eldolgoztam, nem is pepecseltem a fültisztító pálcikával (ahogy ajánlja), és reggelre szuper, egészséges barna színem lett, nagyon tetszett a végeredmény, főleg hogy még puhább is lett az arcom tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 14.

Petalodirosa

2023. június 14.

Ár-érték arányban remek! Arcra nem használom, mert a pigmentfoltjaim még barnábbak lesznek arcbarnítástól. Nyak+dekoltázsra használom, 10-12 cseppet teszek a Nívea soft arckrémbe, vigyázni kell vele az elkeverésnél, mert mint a víz olyan folyékony állagú. Nem foltos, egységesen barnít nekem is, szép színt ad - pl. a MAC Studio Fixből az NC30-as árnyalatú alapozót használom, ha le vagyok kenve ezzel. Folyamatosan kopik, azzal sincs baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 14.

Ellacska

2023. június 14.

Megjelenés után vettem meg. Nekem megtetszett,hogy nem krém hanem én úgy használom,mint bármelyik másik szérumot reggelente a fényvédő alá. Átlátszo vízes állagú és hamar beszívódik felkenés után. Illata az a szokásos önbarnító. Én használat után mindig jól megmosom a kezem nehogy véletlenül foltosan sárgás legyen a kezem. Hetente 2x-3x használom,mert hamar lesz színem. Szépen fokozatosan barnít így mindenki maga dönti el mennyivel akar barnább arcszínt. Nekem egységesen és nem foltosan barnít. Ha elfogy újra fogok venni,mert eddig ez a kedvenc arcra való önbarnító amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 14.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Propanediol

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.