Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Kategória:   Fényvédők

A gyermekek bőre sokkal védtelenebbek a napon, mert a melanin termelő képességük - a bőr védekezőrendszere az UV sugarak ellen, amely a barnulást is okozza - még nem fejlődött ki teljesen. Ráadásul, mivel a bőr sokkal érzékenyebb gyermekkorban, ezért minden nap okozta károsodás felnőtt korban visszafordíthatatlan problémákat okozhat. A gyermekek bőre emiatt nagyobb védelmet igényel a káros sugarak ellen, ezért a Garnierier Ambre Solaire kifejleszett egy termékcsaládot kifejezetten gyermekeknek, amely Mexoryl® XL-t, egy szabadalmaztatott nagyon bodern szűrőt tartalmaz. Ezzel véd mind az UVA mind az UVB sugaraktól, amelyek a leégést és a bőr idő előtti öregedését okozzák. A színezett termékek víz és homokállóak, és lehetővé teszik a szülőknek, hogy ellenőrizzék a termék egyenletes felvitelét. Minden gyermekek számára kifejlesztett termék tartalmaz kaktusz nutriflavont és E-vitamint. Nagyon magas védelem, már napbarnított nagyon világos bőrre.

Kiszerelés: 200 ml

Anheszenamon

2019. május 13.

Nem teljesen így nézett ki a mi fényvédőnk flakonja, de szintén Kids és spf 30, meg az INCI is azonos. Szerettem használni. Nem csak a gyereket kentem, hanem magamat is. Az arcom kivételével mindenhova ezt használtam. Tavasszal is ezt kentem nyakra és kézfejre a mindennapokban. Nem hagy zsíros réteget, könnyű eldolgozni, ami igen fontos szempont egy 2,5 éves izgő-mozgó gyerek esetében. Csak azért vonok le egy csillagot, mert nem hiszem el, hogy egy gyerekeknek készült termékből nem lehetett volna kihagyni a denat.alkoholt. Egyáltalàn mitől Kids? Az ő érzékeny kis bőrüknek nem igazán van szüksége az INCI 5. helyén trónoló alkoholra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Mona29

2017. július 8.

Hááát.... sokáig ennek az 50 faktorosát használtuk, de nem volt a boltban, így most ezt hoztam el. Az igaz, hogy nem égtek meg vele a gyerekek egy egész napos strandolás alatt sem, de mikor víz érte, kifehéredett a bőrük és mintha leolvadt volna róluk, de látni lehetett, ahogy lefolyt a fehér krém az arcukról. Pedig jól bekentem őket, szépen el is dolgoztam. Mégis így csúnya látványt nyújtottak. Az illata egyébként kellemes, nem ragadt és nem hagyott foltot a ruhán. A két csillagot is csak azért adom, mert egyik gyerek sem égett le, meg sem pirultak, de a látvány vizesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

erika81

2015. október 18.

Lehet hogy rossz helyre írom a véleményemet. Ebből mi 50 faktorosat használtunk. Nem csak a gyerekek (1, 10 évesek), hanem mi felnőttek is. Senkinél sem okozott allergiát. Arcra és testre is használtuk. A beszívódásához idő kellett, de miután beszívódott nem látszódott a bőrön. Nem égtünk le, így bevált. Jövőre is ilyet veszünk. Van nála olcsóbb is, de nem éri meg kockáztatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Csicseri

2015. június 19.

Az állaga nagyon jó, tényleg nagyon könnyű eloszlatni. nem hagy semmilyen fehér réteget, és hamar beszívódik. De lehet, attól, hogy már teljesen elszoktam az alkohol tartalmú kozmetikumoktól, nekem kellemetlen alkohol szaga van. A pontlevonás csak a denaturált alkohol összetevő miatt van, nem is értem, hogy ajánlhatják ezt gyerekeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Szuszi

2014. február 7.

Mindig ezt használjuk. A keresztlányom bőrét sem irritálta, az enyémet sem.Könnyen beszívódik, nem okozott eddig pattit és tényleg jól véd.Király!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

mrs.imperator

2013. október 15.

Én is kis tubusos kiszerelést kaptam, az illatáért teljesen odavagyok :) Valami isteni! Gyorsan beszívódik, könnyű krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Lillcsike

2013. július 13.

Ennek az 50 faktorosát használom, mert nagyon érzékeny a bőröm. Elég drága, de megéri, nagyon bevált, ezentúl tuti, hogy csak ilyet veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

diaziana

2013. június 21.

Tavaly nyár végén kaptam ajándékba egy kis tubusos kiszerelést a Rossmann-ban a vásárlásom mellé, de akkor már nem volt alkalmam használni. Tegnap viszont egy 4 órás városnézésen sikerült letesztelnem a tűző napon. Hófehér a bőröm, naptej nélkül 15 perc alatt szoktam ronggyá égni, de most ennek nyoma sincs, egyáltalán nem fogott meg a Nap. Az állaga elég folyós, de könnyen eloszlatható, és nem hagy fehér nyomot, a ruhámat sem fogta meg. Arcra mondjuk nem szeretem használni, mert eléggé fénylik utána a bőröm. A dolgát remekül elvégzi, de azért van ennél jóval olcsóbb naptej, ami ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1