Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vandus, Módosítva: 2013. március 10.

Kategória:   Samponok

A táplálás és a helyreállítás receptje Sérült, Töredezett haj számára. A Garnier Ultra Doux sampon az elismerten puhaságot ado Avokádó olaj és a rendkívüli táplálásáról híres Karité vaj hatásait egyesíti egy krémes és lágy textúrában, amely nem nehezíti el haját.

Eredmény: mélyen táplált haja rugalmas, páratlanul puha, ragyogó, könnyebben kifésülhető lesz és majd kicsattan az egészségtől.

vivalaeri

2019. december 7.

Végig próbáltam több ultra doux sampont még évekkel ezelőtt. Volt, ami korpásított, volt, ami semmit nem nyújtott. Nem volt nálam hosszú életű termékcsoport.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Pomi

2016. február 16.

Kb 2 hónapig tartott nekem egy flakon,és a bőrömre allergiás!!! reakciót váltott ki valamelyik összetevője, borzalmasan viszkettem mindenhol, 2 hetente jártam bőrgyógyászatra, akkor még nem tudtuk hogy mi okozhatja, mikor elfogyott akkor normalizálódott a bőröm. Rengeteg tusfürdőt, sampont kipróbáltam és soha semelyik nem okozott ilyet.A sörélesztős samponjuktól is már az első használat után vakaróztam. Elkeserítő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

k19

2015. december 30.

Sajnos az én hajamra egyáltalán nem vált be, alig vártam, hogy elfogyjon. Nem javított a hajam töredezettségén és egy-két nap alatt bezsírosodott. Balzsammal együtt használtam, mégis egy rémálom volt kifésülni a hajam. Pozitívum viszont, hogy finom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Alizka

2015. november 10.

Viszonylag elégedett vagyok ezzel a samponnal. Kényszerből választottam, egy boltban ez tűnt a legjobbnak. Az illata elmegy, jó is, meg kicsit mű is. Kellemes élmény vele a hajmosás, talán ez a legnagyobb erénye. Krémesen és jól habzik, nem csikorognak a hajszálak, nem érzem azt, hogy nyúzom a hajam és a fejbőröm. Először nem éreztem tőle tisztának a hajam, és ez kellemetlen volt, de aztán ezt megszoktam. Valóban, egy picit ragacsos a hajtövem tőle, bár ez jót tesz a kissé száraz hajamnak. Sajnos ettől is korpás maradt a fejbőröm, tudom, nem is a probléma ellen való, nem is rovom fel neki. Eddig több samponnal is voltam így, ám mégis újravettem őket, mert a probléma nem volt súlyos, és nem rontott rajta egyik sem, de most felveszem a harcot a korpa ellen, így most elköszönök ettől a terméktől. Egyébként négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

Hygi

2015. október 22.

Régen sokat használtam a balzsamjával együtt. Különösebb hatást nem vettem észre, ugyanúgy zsírosodott a hajam mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Zsül

2015. június 21.

Próbáltam elhasználni a balzsamával együtt, úgy, hogy mást is használtam mellé, de nem bírtam...olyan jól hangzottak az összetevők, de zsírosít és szárít egyszerre...ritka rossz termék. Balzsamával együtt meg katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

Vicus

2015. április 24.

Nagyon finom illata van, de zsírosít, nekem is "ragacsos" tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Nagyon finom illata van, de zsírosít, nekem is "ragacsos" tőle a hajam.

szakolczai.katalin

2014. december 9.

nagyon jó! szép puha, fényes, lágy lett tőle a hajam, amit előtte egy balea sampon szétszárított :/
jól eloszlik hajmosás közben és könnyen kimosható! nálam bevált!

UPDATE! 4-5 hajmosás után megszokta a hajam és zsírosabb lett a mosás után,mint előtte. Ragad az egész, kimostam az előtte használt baleával, de még mindig ragacsos. Ha valakinek kell, szivesen odaadom,mert nem tudom mit kezdjek vele :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 9.

jól eloszlik hajmosás közben és könnyen kimosható! nálam bevált!

Marcsus

2014. október 29.

Anno a dizájnnal elcsábítottak, megvettem ezt a sampont, majd hajmosás után nem győztem csodálkozni... A hajam összetapadt, zsíros csomókba állt össze, egyszerűen borzasztó volt, ment is a kukába. Később még tettem vele egy próbát, "hátha én nem mostam ki a hajamból eléggé", természetesen ugyanezt a borzalmas hatást hozta. Egy forintot nem adnék érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Anada

2014. szeptember 17.

Rémes... Olyan érzés, mintha felkentem volna valami nehéz, zsíros balzsamot, amit nem tudnék lemosni. Második mosásnál nagyon érződött. Biosamponnal kellett hajat mosnom (szódabikarbóna+almaecet), hogy lehozzam a ráragadt sampont, két használat épp elég volt, ki fogom dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak