Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Rudelf, Módosítva: 2019. november 12.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 990 , Eladó: Mupmania07
Állapot: kipróbált állapotban, Helyszín: Kiskunhalas , fizetés: személyes átvétel/ posta
Ár: 1000 Ft , Eladó: eme
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel a 11. kerületben, vagy posta.

gen0

2021. március 16.

Nekem túl sárgás az árnyalata. Egyébként nem lenne rossz. A Pure Active típusú BB krémjük nekem jobban bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

memyselfandi

2021. március 4.

Nekem túl sárgás a világos árnyalat és a durva illatát sem tudom megbocsájtani. Rosszul vagyok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 4.

Inana

2021. február 23.

A BB krémek között a legjobb.
Annyit de annyit kipróbáltam már,vagy csíkoztak vagy irritálta a szememet,hol nevetségesen foltosan lehetett felvinni.
Ez is olyan termék nálam,hogy az utolsó cseppig elfogy.
Legyen tél vagy nyár,megállja a helyét.Vele kellemes a reggeli készülődés.
Én a medium árnyalatát használom.
Ennél maradok,remélem sokáig fogják még gyártani.Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

A BB krémek között a legjobb.
Ez is olyan termék nálam,hogy az utolsó cseppig elfogy.
Legyen tél vagy nyár,megállja a helyét.Vele kellemes a reggeli készülődés.
Én a medium árnyalatát használom.
Ennél maradok,remélem sokáig fogják még gyártani.Nálam 5 csillag.

SzBarbara

2021. február 16.

Vegyes érzések: egyrészt szépen fed,pont amennyire kell, nem túl sok, nem túl kevés, felvitel után matt. Na de ami utána jön... felvitel után kb 1-2 óra múlva már úgy világít a fejem tőle, mint egy diszkógömb holott még a bb krémeket is szoktam fixáló púderrel rögzíteni illetve egy kis mattítóval. Ezenfelül még csomósodára, elmozdulásra is hajlamos. Nem lett a kedencem, kár érte, mert mindemelett nem okozott pattanásokat, se miteszereket, nem irritálta az érzékeny bőrőmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Petoniab

2021. február 9.

Smink alá használom, kiegyenlíti a bőrhibákat, mattít. Akár magában, egy kis korrektorral is nagyon szépen mutat a bőrömön .
Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Nekem nagyon bejött.

Toncsi09

2020. december 26.

Nagyon szeretem, nem használom gyakran de nagyon szépen eltakarja a bőrhibáim és szépen mattit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

princzess

2020. december 20.

Lányok! 3.helyen alcohol denat? Még jó hogy mattít, szerettem használni szép volt alatta a bőröm,de hosszútávon az én bőrömet tönkretenné. Inkább váltok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Yvaine

2020. november 19.

Update: Újra használom már régóta, és még mindig szeretem! Csak az árnyalatot szoktam belőle váltogatni. Egy idő után azért kifényesedik az arcom, ahogy kopik le, de egyáltalán nem "durván". :) Szóval drogériás viszonylatban jó termék.

Nagyon szerettem, mert tényleg mattít, úgyhogy kombinált/zsíros bőrűeknek tényleg jó ez a termék! Lehet, hogy nem fed tökéletesen, de én külön szerettem, hogy nem éreztem azt, hogy elnehezedne az arcbőröm tőle és már szívesen lemosnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Legjobb BB krém, amit valaha próbáltam! Fed amennyire kell, és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

Legjobb BB krém, amit valaha próbáltam! Fed amennyire kell, és tartós is.

shn113

2020. október 2.

én nem használok alapozót egyáltalán mert hálisten szép a bőröm, de ha sminkelek ezt használom évek óta és tökéletes. szép a fedése, szépen kopik, nem irritálja a bőrt, építhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1