Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1600 Ft , Eladó: TamiKiss
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
KHVivien

2019. május 24.

Az arcomon vannak területek amik zsírosabbak,de ettől nagyon durván zsírosnak nézett ki ott is ahol alapjáraton száraz az arcom. A fedése szerintem borzalmas,de ami a legjobban megviselt,hogy tiszta pattanás lett tőle az állam. Számomra nagy csalódás. Ha tehetném egy csillagosra se értékelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Nikki1202

2019. május 24.

Ahhoz képes,hogy olajmentes, eléggé olajos érzést ad a bőrömnek. Nagyon csillog tőle az arcom. Fedni egyáltalán nem fed, nekem nagy csalódás,pedig nagy reményekkel vettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Ivy1986

2019. május 23.

Nem vagyok egy nagy alapozós,csak hébe-hoba ha még is kedvem tartja,ez még sem olyan erős talán. Ugy h rá esett a választásom. :) Nem rossz kis kence de nem a leg tartósabb,bár nem is ez a funkciója talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

ildikeb

2019. május 22.

Nyáron csak ezt használom “Medium” árnyalatban, tökéletes, jól fed (bár nem igazán vannak bőrhibáim), de mégis könnyű viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Tabita

2019. május 20.

Nagyot csalódtam benne - pozitívan. Ezer éve használtam BB krémet, de emlékeim szerint nem kedveltem. Ennek a krémnek azonban a fedése vetekszik egy közepesen fedő alapozóéval, a medium árnyalat pedig tökéletes számomra. Állagra nagyon kellemes viselet, könnyen és gyorsan eldolgozható.
A T vonalban púderrel fixálom, így nem zsírosodik át, egész nap foltmentesen fennmarad, bár az orrfújást nem szereti. (Azt egyedül az Estée Lauder Double Wear alapozó tudja kezelni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Életem második BB kréme, előtte a piros kupakos Rimmel BB-t használtam, de azt időközben (ahogy szokott lenni, ha megszeretek valamit) kivonták a forgalomból.

Bizalmatlan voltam, főleg mert csak sötétebb és világosabb színvariáció között lehetett választani. A kombinált, zsíros bőröm miatt meg pláne aggódtam, de bátor voltam és kockáztattam. Nem bántam meg!

Nem mondom, hogy minden problémámat megoldotta, de szépen fed (azért kell korrektor, ha vannak pattanások). Tényleg nem zsírosít, de kell rá a púder pluszban és napközben nem árt egy új kör púder. Nem figyeltem meg pontosan hány óra telik el, a reggeli sminkelés és a délutáni kör között, de olyan 4-6 órát, azért biztosan bír (nyáron nyilván más a helyzet). Ez mindenképp pozitívum, mert nekem nagyon szereti megenni a bőröm az alapozókat, hogy csilloghassak...meh.

Jó választás és tényleg szerethető zsíros, problémás bőrrel együtt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Jó választás és tényleg szerethető zsíros, problémás bőrrel együtt is!

Lilluc

2019. május 9.

Már próbáltam több BB krémet...de vagy kukacosodott, vagy modernkori csillogó arcú vámpír lettem tőle szó szerint.
A legtöbb túl világos és csillog. Pedig eléggé fehér bőröm van.
De ez eddig a legjobb. Én a sötétebb változatot vettem, ez sem brutál sötét, nekem pont jó. Az arcom pedig nem csillog tőle. Kissé folyós az állaga, vigyázni kell, mert lecsúszott már egyszer a kezemről. :D Nem azt mondom, hogy a nagy melegben is kibírja a 8 órát, de 4 órát simán. Hidegebb időben szerintem egy munkanapot ellene az arcomon.

Update: Így hogy közeleg a nyár, inkább mást választottam. A Farmasi BB krémjének próbáltam ki a teszterét ami hiába olajos, mégsem csillog úgy tőle az arcom, mint ettől mostanában. Akinek ez nem válik,be, érdemes azt is kipróbálni.
-1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

A legtöbb túl világos és csillog. Pedig eléggé fehér bőröm van.

-1*

Szofi1101

2019. május 8.

A bb krémekkel eddig nem voltam olyan jóban, nekem túl krémesek voltak és elkenődtek, sötétek voltak, stb. De ez! Ez nagyon jó! Folyékony, ezért szépen beissza a bőröm és nem kenődik semerre sem, nem érzem hogy az arcomon van, (és ezért vagyok a leghálásabb). A fedése simán elég, én néhány helyen korrektoroztam és így tökéletes. Átfényesedik, (de valljuk be hogy minden átfényesedik, ha nincs rajtunk semmi akkor is fényes az orrunk, ha leizzadunk, hogyne lenne akkor is ha van rajta plusz valami) de mivel beissza a bőröm nekem nem mászkál úgy el mint egy alapozó. Azt hittem a fedés miatt csak hétvégére lesz jó, de simán munkába is használni fogom. Na szóval, 5 csillag és újra veszem majd, és még be is raktározok belőle. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Klaudia25

2019. május 5.

Ár érték arányban mindenképp 5 csillag. A fedése is kiemelkedő egy BB krémhez képest, viszont a pirosabb pattanásokat nem fedi el. Szóval nem alapozó. Ha kicsit szárazabb, vagy pikkelyes a bőröm, ez nem kiemeli, hanem egységesíti. Először nagyon vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban. De ki kellett tapasztalni, hogy az én bőrömnek, hogy jó. Hiába színezett hidratáló, de akkor is kell alá hidratálni. Nekem nem vált be, hogy közvetlen előtte kentem a szérumom, úgy hamar kifényesedett a bőröm, és kis pattanások jöttek ki. Viszont ha este hidratálok, reggel pedig csak micellás vízzel áttörlöm, akkor szuper tartós, és későn kezd el kifényesedni. És így nem is szárít. Nekem nagyon kombinált a bőröm.
Szóval nagyon elégedett vagyok vele :) Mindenképp újrvevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Szóval nagyon elégedett vagyok vele :) Mindenképp újrvevős :)

Vicuska918

2019. május 3.

Kicsit híg, de jól fed. Nekem nem tart egész nap. Mióta ezt használom kevesebb a pattanásom. Az illata is bejön. Kupakkal felfelé kell tárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1