Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Rudelf, Módosítva: 2019. november 12.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1200 ft. , Eladó: Mayacica
Állapot: 1x próbált medium árnyalat, Helyszín: Budapest 1024 Retek u.10., fizetés: személyes átvétel
490,- Garnier BB Krém Olajmentes
Ár: 490 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost
patvik

2020. január 8.

Imádtam volna, HA jó a színe, sajnos nekem borzasztóan sötét a legvilágosabb is. Annyira mérges vagyok miatta, mert az életben nem használtam még ennyire jó bb krémet a zsíros bőrömre, csodásan mattíott, kicsit sem maszkosan, hanem természetesen. Nagyon remélem hogy jönnek ki több színnel, a mostanit pedig fájó szívvel, de felraktam eladásra, csak egy borsónyi hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Reni666

2020. január 6.

Nagyon tetszik ,én alapozó alá használom .
-tartossá teszi a sminket .
-kellemes illata van .
- szép egységes bőrt eredményez,
-porusokat is minimalizálja
-hidratál .
-mattit .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Nagyon tetszik ,én alapozó alá használom .
-tartossá teszi a sminket .
-kellemes illata van .
- szép egységes bőrt eredményez,
-porusokat is minimalizálja
-hidratál .
-mattit .

yukari99

2020. január 3.

Nagyon szeretem nekem ez a fedés elég a mindennapokra. A tartósságával sincs bajom, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

dori18

2019. december 26.

Ez az olajmentes változat sokkal jobb, mint az eredeti. Sokkal jobb állaga van, érezhetően kevésbé zsíros. Nagy fedést nem szabad tőle elvárni, hiszen egy BB krémről beszélünk és nem is bír ki egy egész napot, de akinek nincs sok bőrhibája, annak nagyon jó termék lehet. Plusz pont, hogy nincs telenyomva mindenféle káros anyaggal. Viszont negatívum, hogy a legvilágosabb árnyalat is viszonylag sötét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

nadrienn

2019. december 9.

Az elején nagyon szerettem, de már így kb 2 év használat után nagyon zsírosítja a bőröm estére. Most is használom, de csak mert még nem találtam jobbat. Ezen kívül nincs bajom vele, a kisebb bőrhibákat szépen elfedi :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

vaczkor

2019. december 8.

Pro: szépen egységesíti a bőrszínt és matt is, nem zsírosít. Pirosabb patikra azért kell a korrektor, mert annyira nem színez (ami jó is, mert így nincs vakolat/maszk hatása), szóval teszi a BB krémek dolgát, klasszul.
Contra: irritálja a szememet, folyton pislogni és hunyorogni kell, száraznak érzem a szemem, nagyon zavaró, emiatt csak akkor kenem az arcomra, ha nagyon muszáj. És: öltözésnél ügyelni kell, mert befogja a ruhát. Meg orrfújáskor a zsepit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

Alexa930

2019. november 30.

Jól fed, eltakarja az apró bőrhibákat. Nem szárít, jól hidratál, de estére kell valami hidratáló. Le szoktam fixálni, így 6 órát biztosan nem fénylik, még nyáron sem. Nem cserélném le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

stdalma

2019. november 24.

Az olajos változatát használom pár éve már alapozó helyett, míg végül egy kozmetikus mondta, hogy ne használjak az amúgy is zsíros bőrömre, olyan terméket, ami tartalmaz olajat! Rögtön leváltottam és a különbség egyszerűen zseniális! Nincs maszk hatása, viszont egységessé teszi az arcomat.
Bizonyos idő elteltével kicsit csillog az arcom, de valószínű ez nem a termék hibája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

account001

2019. november 21.

Kombinált bőröm van és sajnos sokszor piroskás az arcom. A munkahelyemen ,,illik" sminkelni, így én valami olyanra gondoltam, ami hagyja szellőzni a bőrömet, erre esett a választásom.
Valóban nem tömít, így 2 -3 nap sminkelés után sem lesz csupa pattanás az arcom, naponta 1-2x mattítani kell (amit én mattító lappal csinálok).Szépen kiegyenlíti az arcomon a ,,színt", de nincsen neki maszkos hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

BFB

2019. november 16.

Jól takar, nagyon jó az állaga, könnyű felvinni, tartós is, viszont azt vettem észre hogy kijönnek tőle a pattik jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1