Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Rudelf, Módosítva: 2022. január 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ennie86

2022. január 4.

Nekem nagy kedvenc ez a BB krém! A világos árnyalat tökéletesen passzol a hófehér bőrömhöz. Szépen fed, nincs maszkhatás. Soha nem okozott pattanást, irritációt. Sajnálattal látom, hogy eltűnt a boltok polcairól. ☹️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

FJudit98

2021. december 13.

Kombinált bőröm van, így a vélemények alapján megvásároltam a terméket. Elég világos a bőröm színe, ezért ebből is a világosabbat választottam. Az arcomra kenve viszont olyan hihetetlen sárga volt, hogy nem igaz. Egy óra sem telt bele, és már át is zsírosodott rajtam. Két próba után túl is adtam rajta.
Ahhoz képest, hogy mennyire egy borzalmas termék, az ára is elég magas. Közben pedig nem mást, mint alapozóval kevert hidratáló.
Maradok a Catrice alapozóknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 13.

Maradok a Catrice alapozóknál.

Lulu0206

2021. november 29.

Biztosan nem vásárolok újra!

Jó pont: az állaga rendben van, könnyű eldolgozni, de más pozitív nem igazán jut eszembe.

Rossz pont: Gyenge fedese van és nem tudom, hogy alapból narancsos az árnyalata, vagy csak ilyen csúnyán oxidálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Biztosan nem vásárolok újra!

Heva86

2021. november 8.

Ez a krém egy nagy NEM. Egyáltalán nincs fedése. Borzasztóan erős az illata. Felvitel után még zsírosabb a bőröm mint előtte. És pattanásaim lettek tőle. Szóval sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.

vvv

2021. november 3.

Szerettem ezt a terméket, mert a világos változata tényleg jó volt a világos bőrömre.

NA DE HOVÁ TŰNT?

Már csak a nagyon gagyi és egyáltalán nem világos bőrre való "utódját" látom...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

NA DE HOVÁ TŰNT?

Virág-os

2021. július 26.

Annó próbáltam, de nekem nem jött be. Iszonyatosan mutatott a vízhiányos és emiatt kombinált bőrömön. A zsíros részeken se volt egy nagy hűha.
A fedése tényleg közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

A fedése tényleg közepes.

Nesi

2021. július 14.

Szeretek sminkelni és az alapozó/BB krém szekció a kedvencem, mindig ha találok valami újat azt megveszem és azonnal magamra kenem :D Nos, kipróbáltam már számtalan alapozó/BB krémet minden árkategóriában a HighEndtől a nagyon olcsóig, de azt kell mondanom ez az egyik legjobb. Egyszerűen azért mert használ. Nekem elég partanásos tud lenni a bőröm annak ellenére, hogy szuper testápoló függő vagyok, de ez segített. Nyilván egy esküvői smink alá nem ezt raknám be, mert a fedése azért közepes, de ha az ember türelmes és kitart emellett a krém mellet akkor a fedéssel sem lesz gond. Minden napi lótifutira, nyáron, télen tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

takacsbarbi

2021. július 12.

Nem gyakran sminkelem magam, csak alkalmanként használok belőle egy keveset. Szépen igazodik a bőrömhöz, nem hagy olyan természetellenes hatást, mint egyéb társai. Az arcom nem fénylik tőle. Egy kicsit nehezen eldolgozható, beül a kisebb ráncolkba, pórusokba, de idővel eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Pdi

2021. június 22.

Korrektorral használom a legvilágosabb árnyalatát. Az én bőrömön nem mutat sárgásan. Szerintem a legjobb a BB krémek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

nagynomy

2021. május 20.

Szépen fed, egyenletesen, ez tetszik. Fénylik a homlokom tőle. Ha púdert rakok rá akkor egy kis ideig bírja, utána csillog. Még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1