Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Rudelf, Módosítva: 2019. november 12.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost előre utalás után
AKCIÓ!!! 800Ft Garnier BB Krém Olajmentes
Ár: 800Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a terméket.

Juliafr

2020. július 9.

Nyáron szoktam használni, laza sminkhez kíváló. Egészen jól fed, egy pici púderrel nagyon szép hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

fannus9

2020. július 8.

Szamomra a legvilagosabb arnyalat is csak nyaron jo. Kicsit szamomra tul vastag, egy vizesebb allagut tobbszor hasznalnek. Ritkan nyulok hozza. Tartossaga viszont remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

PrincessBell

2020. július 4.

Kirívó vélemény következik, ahogy látom, de ilyen is van :)
Nagyon sokáig nem foglalkoztam a bőrömmel jobban, mint hogy volt egy arclemosóm meg egy krémem, ami így visszagondolva kb. teljesen az ellentettje volt annak, amit magamra kellett volna, hogy kenjek. Szerintem 10 éven keresztül úgy néztem ki, mint egy kamasz (na persze nem testileg, csak a fejem és az se pozitív értelemben). Zavart, zavart, főleg a zsírosodás/"diszkgömb fej effektus", de hát a mai világ tele van sminkekkel, meg mindig volt valami nagyobb gondom, mint ezzel foglalkozni.
Ez a BB krém is így került be a repertoáromba, hogy majd ez nagyon jó lesz, nem fogok csillogni, nem fog látszani, mennyire ragyás a bőröm. Dehogynem látszott. Nyilván nem fed el mindent egy BB krém, de valamit azért kellene neki. Speciel én nagyon csillogtam is tőle. Amitől meg egyenesen rosszul voltam, hogy nagyon hamar "lekopott" meg mindent is befogott, akármit csináltam vele. Erre rétegezni meg egyenesen felejtős volt.
Ma már nem sminkelek, egyszerűen a gondolattól is rosszul vagyok és ez az egyik termék, ami miatt soha nem is szeretnék komolyabban ezzel a témával foglalkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Kirívó vélemény következik, ahogy látom, de ilyen is van :)

tiri

2020. június 28.

Legjobb bb krém számomra. Már nem is tudom hányszor vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Legjobb bb krém számomra. Már nem is tudom hányszor vettem újra.

Ascyra

2020. június 23.

Ennek a terméknek (is) hálás vagyok, mert nagyon megköszöni a bőröm a használatát. A sminkem még úgyis!
Minden reggel a szokványos arcápolást követően az egyik legnagyobb gondom a bb krém: húzza a bőröm, nem elég kenhető vagy ha igen, akkor rohadtul csillog, olajos, nemjóérzésmagamrakenni típus. Nos, ezzel a termékkel ezen problémák kiköszöbölésre kerültek, a jövőre nézvést, teljes egészében. Nem olajos, nem foltos, ottmaradós, tökéletesen fedi a sötét karikáim, nem üt át a púderen, sőt, mintha kissé gátolná is a fényesedést, de ezt nem állítom még 100%-ig, inkább csak benyomásom, így néhány nap használatot követően. Imádom, kár, hogy az ára ilyen borsos, én egy nagyon kedves krémmániás csajszitól vettem potom pénzért.
Szó szerint vadászni fogom ezeket a lehetőségeket :) - Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Szó szerint vadászni fogom ezeket a lehetőségeket :) - Szuper termék!

reirasama

2020. június 21.

A világosabb árnyalatot használom a nagyon világos bőrömre. Nyáron vagy késő tavasszal jó lesz a színe, bár abban nem vagyok biztos, hogy a téli hófehér bőrömhöz mennyire fog passzolni. Ennyi negatívumot tudnék elmondani erről a termékről, összességében nagyon pozitív csalódás volt. Ugyan az első BB krémem, szóval viszonyítási alapom sajnos nincsen, de teljesen elégedett vagyok a végeredménnyel. Nincs maszkos hatása, nen szárítja a bőröm, szép púderes hatást hagy maga után. Plusz pont hogy fényvédő is van benne. Lehet kipróbálnék majd másik bb krémet is, de ez mindenképpen a kedvencek között fog maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

habostorta

2020. június 20.

Nagyon könnyű eldolgozni (nekem kézzel vált be legjobban), nincs maszk hatása, kellemes érzete van a bőrön (nem olyan nehéz mint egy alapozó), a fedésével is meg vagyok elégedve, szépen kiegyenlíti a bőröm. Szem alá és nagyobb bőrhibákra azért kell egy kis korrektor de ez természetes. A színválaszték egy kicsit silány, én a világosabb árnyalatot vettem meg (az én bőröm inkább kreolosnak mondanám) és szerintem inkább medium mint világos. Ráadásul oxidálódik is. De nekem végülis jó ez az árnyalat, de egy igazi világos bőrre lehet hogy sötét. Pattanásokat/miteszereket nekem egyáltalán nem okozott. Jól bevált, újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

treni514

2020. június 19.

Imádom!! Kellemes illat,könnyen eldolgozható,nincsen maszkhatása,a többi véleménnyel ellentétben nekem a szín is passzol! Ár-érték arányban is megfelel,sokáig bírja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Manov

2020. június 18.

Minimális fedése van, így akinek picit is problémásabb a bőre annak ez önmagában nem lesz elegendő. Tavasszal és nyáron szoktam használni. A mindennapokban kézzel szoktam felvinni, de beauty blenderrel is jól működik. Természetes sminkekhez tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Bius1021

2020. június 17.

Egyszerűen tökéletes! Semmi rosszat nem tett a bőrömmel. Enyhén piroskás bőröm szépen fedte! Könnyű állagú! Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1