Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

javi

2017. október 26.

Első BB krémeim között volt, de nekem nagyon nem volt jó. Túlságosan olajos érzetű és a világosabbik árnyalat is olyan sötét, hogy inkább kontúrozásra használhattam volna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Claire125

2017. szeptember 21.

Nekem nem vált be. Nagyon fényes és zsíros hatású lett az arcbőröm tőle. :/ Illetve sok pici pattanást is hagyott maga után. A fedése, illetve a tartóssága sem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Leonie

2017. július 18.

Nagyon rég volt meg.Utáltam a színét,narancssárgás volt.A kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Nagyon rég volt meg.Utáltam a színét,narancssárgás volt.A kukában landolt.

Moncsi88

2017. július 10.

Alapozó helyett használom. Kissé olajos,de ha nem használok aznap hidratálót úgy tökéletes. Szépen fed és nincs maszk érzés az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

thegirlwiththemostcake

2017. június 4.

Az első és nagyon kedvenc bb krémem. A fedés szerintem jó - nyilván nem olyan,mint egy alapozó, de nekem ez 100%-ig elég volt. Ráadásul nem mattít halálra, hanem marad egy természetes fényessége, ragyogása a bőrnek és nagyon finoman puhít is. Nincs maszk hatás, finom az illata, jó érzés viselni egyszerűen. Évekig használtam, nagyon boldogan - az egyetlen ok, amiért nem vásárolom tovább az az állatvédelmi szempont. Azóta is elszántan keresem a cruelty-free alternatívát erre a termékre, ha valaki tud ilyet, ne rejtegesse előlem tovább, légyszi
(Az egy csillag pedig az állattesztek miatt megy: ne teszteljünk már kozmetikumokat nyuszikon és egyéb kedves lényeken <3 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

csakeeen

2017. május 13.

Első BB krémem volt, szerettem, de amióta kipróbáltam több márkát, már nem térnék vissza hozzá.

Fedése gyenge-közepes (alsó hangon), illata baromi erős, ráadásul olajos bőrre az olajos BB nem volt valami jó választás. Én ki is pattogtam tőle.
(Zárójelben megjegyzem, világos bőrűek ne is nézzenek rá, nagyon sötétek a színek).

Mindemellett nem rossz BB, nyilván nem szabad tőle alapozó feelingű fedést várni.

Akinek nem annyira problémás, barnásabb bőre van, annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Akinek nem annyira problémás, barnásabb bőre van, annak tökéletes.

ava

2017. május 11.

Nekem úgy vált be a használata,hogy nem hajszalvékonyan kenem,utána kicsit finoman leitatom,hogy ne legyen olajos .Így egységes bőrkép,jó fedés(vastagabban kenve).Ha kell T vonalon egy idő után kicsit megint felitatom a felesleges csillogást egy papírzsepivel.Száraz bőrön is ad egy egészséges kis fényt.De kimondottan szép bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 11.

zsoofii

2017. április 25.

Már évek óta használom folyamatosan,de közben mindig elcsábultam valami újdonság láttán. Rengeteg BB krémet próbáltam már, hátha van ami olcsóbb, jobban fed, vagy egyszerűen csak jobban beválik, de mindig visszatértem ehhez. Eleinte a sötétebb árnyalatát használtam, de rá kellett jönnöm, hogy az túl sárga az én bőrszínemhez, viszont a világos verziója számomra telitalálat. Nagyon szépen igazodik a bőrszínemhez, épp eléggé fed, ad egy kis fényt a fakó arcbőrnek. A hidratáló hatása is egész jó, bár szoktam előtte használni egy kis hidratálót. Könnyű, nem tömíti el a pórusaimat, tökéletes hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Krisztinaia

2017. április 17.

Én nagyon nem szerettem, időnként elővettem, hogy hátha.. de nem. :/
Nekem nagyon fénylett, zsírosnak tűnt az amúgy normál bőröm és a szín sem passzolt.
Végül kukában végezte. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Én nagyon nem szerettem, időnként elővettem, hogy hátha.. de nem. :/
Végül kukában végezte. :(

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Hidratál, szuper az illata, közepesen fed, és tök jó. Korrektorral kombinálva jól el lehet fedni a pattanásokat és a szem alatti karikákat. Amióta kipróbáltam, folyamatosan használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.