Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

lacsikviky

2017. április 13.

Nekem alapjáraton szép a bőröm, és arra, hogy kicsit egységesebb legyen ez a BB krém pont elegendő. Én meg voltam vele elégedve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

nreka

2017. március 27.

Karácsonyra kaptam ajándékba a családomtól az "Extra-Light" árnyalatot.
A Catrice Liquid Camouflage korrektorával együtt használom, de nem igazán lehet őket szépen összedolgozni.
Egyébként a BB krém alig fed, és elég erős (nekem mondjuk kellemes) illata van.
Hajlamos egy idő után átfényleni a bőr.
Nem húznám le teljesen, mert egy kis púderrel szépen fixálva nem rossz, főleg azoknak akik egy könnyű krémet keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Karácsonyra kaptam ajándékba a családomtól az "Extra-Light" árnyalatot.
Egyébként a BB krém alig fed, és elég erős (nekem mondjuk kellemes) illata van.
Hajlamos egy idő után átfényleni a bőr.

beuc

2017. március 26.

Borzalmas, soha többet. Majdhogynem lefolyik az arcomról. Ha hozzáérek azonnal lekenődik, mindent összeken, még púderrel is. A fedése sem jött be, kissé ki is pattogtam tőle, és még oxidálódik is. 😔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

aaFruska

2017. március 26.

Nagyon sárga lesz a végeredmény , nem szép , nekem nem tetszik . A z illatát szerettem és a színe is jó lett volna ha egy idő után nem sárgul be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

playergirl20

2017. március 18.

Eleg gyenge a fedese, de en szeretem. Mimdem nap hasznalom, nekem bevallt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Eleg gyenge a fedese, de en szeretem. Mimdem nap hasznalom, nekem bevallt

Rinocerosz

2017. március 13.

Valamivel jobb mint a márka másik BB krémje, de biztos hogy nem veszem újra. Fedése valamennyire van. Egyértelműen száraz bőrre való. Minden ruhámat összekente, még ha púdereztem is. A színe nekem túlságosan rózsaszínes. Kíváncsi vagyok, vajon miért nem tud a Garnier olyan színűt csinálni amelyik se nem sárga se nem rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Barbi89

2017. február 16.

Azzal kezdeném, hogy korábban nem használtam BB krémet, ez az első, amit kipróbáltam, és azóta is ezt használom.

Azért szeretem, mert télen is friss, egészséges színt kölcsönöz az arcomnak, miközben elfedi a kisebb egyenetlenségeket. Idén volt először, hogy egyszer sem voltam szoláriumban, mégis többször megjegyezték, hogy milyen szép barna vagyok (én a normál bőrre való típust használom). :) Saját tippem: egy mogyorónyit eloszlatok az ujjaimon, majd az arcom mindkét oldalára és a homlokomra felviszem, és igyekszem minél gyorsabban és egyenletesebben szétoszlatni, mint egy krémet. Arra is figyelek, hogy ne maradjon egy éles vonal az államnál (ne látszódjon meddig kentem), ezért a végén mindig picit lejjebb is elkenem, illetve a fülemnél is eldolgozom. Miután kész a T-vonalban én is felviszek egy kis púdert, hogy ne csillogjon + arcra egy kis pirosító.

Időközben a termék csomagolása már kicsit változott, legalábbis az enyém nem pont úgy néz ki, mint a képen (ha esetleg valaki keresné a boltokban).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Tavszel

2017. február 10.

Nagyon szeretem, évek óta újraveszem, tényleg sokkal szebb és egyenletesebb a bőröm tőle, ezért alapozót nagyon ritkán használok. Én ez alá is szoktam primert használni, amikor tudom, hogy hosszú lesz a napom, tényleg van különbség.
Néha rá kell kicsit púdereznem, mert fényes a T-vonalban, de ez belefér szerintem :)
Ami még jó benne, hogy ha veszek egy világosat és egy normált, tudom őket kevergetni attól függően, hogy épp milyen a bőröm, mennyire vagyok barna.
Összességében szerintem ez a legjobb BB krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Összességében szerintem ez a legjobb BB krém.

nancy10

2017. február 5.

Nekem az extra világos árnyalat van, amit elsősorban a színe miatt vettem meg. A színe nagyon jól passzol is, kevés ilyen világos terméket találni, viszont nagyon nehéz lemattítani púderrel és nem keveredett jól más termékeimmel sajnos. A fedése jó volt nekem, azóta váltottam az olajmentes változatára, amit nagyon szeretek, viszont abból nincs ilyen halvány szín. Így télen néha előveszem, ugyanis nekem jól hidratálja a bőrömet. Elhasználom, mivel nem mondanám egy kifejezetten rossz terméknek, de nem a kedvencem és nem éppen az én bőrtípusomra találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

annajeney

2017. február 3.

Ez a termék nekem nagy csalódás volt. A világosabb árnyalatot vettem, ami narancssárga felkenve, nem fed semmit, viszont legalább nagyon fénylik és zsírosít. Nagyon kipattogott az arcom tőle. Ezért a hatásért szerintem nagyon drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.