Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

Adrika

2016. szeptember 23.

Nagyon megszerettem ezt bb krémet a nyáron. Hétköznapra tökéletes. Nekem amúgy sincs bőrhibám, ezért csak az arcszínem kiegyenlítésére használtam, de annak viszont tökéletes. Természetesen nincs erős fedése, viszont egy hétköznapi ide-oda szaladgálós sminkalapként kiválóan megállja a helyét. Egyébként nem zsírosít, könnyű és púderrel fixálva egész tartós is. Biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

stiles

2016. szeptember 20.

Nem passzol a zsíros bőrömhöz, de a legnagyobb bajom nem is ez volt, hanem a színe, nekem a legvilágosabb is túl sötét. Nem használtam el szerintem a felét sem, kukában végezte - de szerintem száraz bőrűek nyugodtan próbálkozhatnak vele, ha passzol hozzájuk valamelyik szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

tillisilli

2016. szeptember 20.

Teljesen oké, száraz börhöz megfelelöen zsíros. A világos árnyalat is kicsit sötétebb a kelleténél, de ilyen hétköznapi használatra, amikor nem akarom a drága alapozómat használni, vagy hidratáló+alapozóval szorakozni, ez jól kiváltja. Remekül fed.
Már összesen 2 tubussal elhasználtam, amióta megjelent. Van egy másik BB (Yves Roche-s) azt jobban szeretem, mert jobb a színe, de az SPF a Garnier mellett szól, kell a fényvédö.
Egyszer anyukám véletlenül az "anti age" verziót vette nekem ajándékba, és az nem jött be egyáltalán, ennek jobb volt az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

sophiax

2016. szeptember 16.

Ez a termék borzalmas. Alapból zsíros a bőröm, de mikor kipróbáltam durvább lett a hatás. Használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Freyja

2016. szeptember 16.

Ez volt az első kozmetikum, amitől allergiás reakciót produkált a bőröm, a szemhéjam feldagadt és elkezdett hámlani, abbahagytam a használatát és megszűntek a tünetek. A kukában végezte....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

AligatorBaby

2016. szeptember 15.

Amikor pár éve elérkezett hozzánk is a BB krém láz, ez volt a legelső BB krém, amit kipróbáltam, mert orrba szájba ment a reklám, de elég nagy csalódás volt, emlékszem utána egy jó pár hónapig nem is nagyon próbálkoztam más BB krémekkel (amíg a koreaikat meg nem ismertem), inkább alapózoztam, mert úgy voltam vele, ha ez a BB krém, hát akkor nem sok értelme van :D Hmm színezett hidratáló.. nos, ez a krém nekem baromi zsíros volt, a világos szín is sötétnek tűnt, pláne, ahogy telt az idő, és oxidálódott, de ez még hagyján, a viselete is baromi nehéz volt számomra, felkenés után úgy éreztem, hogy legszívesebben belefejelnék egy púderes bödönbe :D Ergo púder nélkül vállalhatatlan volt, és csak úgy szívta a púdert... Tartósságáról annyit, hogy a nap végére hát igencsak megkopott és átfénylett ,sokkal jobban mint egy alapozó.. Nagyon száraz bőrre talán jó lehet, de normál és zsíros bőrre szerintem nem, meg ez tényleg csak annak való, akinek nincs sok takargatnivalója. Tudom, azóta már kijött a Garnier BB-ből több variáció is, nőiesen bevallva nem próbáltam a többi variációt ez után a BB krém után, ugyanis felfedeztem a koreai BB illetve CC krémeket, és számomra BB és CC tekintetében, azokat semmi nem tudja überelni. Kedvencem a Rivecowe CC krémje lett. Erre azért adok 2 csillagot, mert legalább nincs benne parabén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

LittleSpark

2016. szeptember 9.

Már nem tudom hányadik tubust használom el ebből a BB krémből. Nekem eddig ez vált be a legjobban azok közül amiket próbáltam, nálam lenyomott már drágább árkategóriába eső BB krémeket. A legvilágosabb árnyalat nagyon jól passzol a bőröm színéhez, szépen mutat, nem lesz maszka hatású és képeken sem látszik hogy lenne valami az arcomon. Ha van pattanásom akkor szükséges még a korrektor de ugye nem alapozóról beszélünk így ezt elnézem neki. Nem pattogok ki tőle. Púderrel kicsit átfényesedik így nyáron de annyi baj legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

aalexaa

2016. augusztus 31.

Féláron vettem ma a legvilágosabb árnyalatot. Eredetileg az olamentesért indultam, de annyira féltem, hogy sötét lesz, hogy inkább ezt választottam. Ahogy hazaértem, fel is kentem. Elsőre kaptam egy enyhe szívrohamot, nagyon zsíros volt, fénylett tőle a bőröm, gondoltam, na már megint sikerült rosszul választanom, pénzkidobás. Pár perc elteltével viszont elmúlt a zsírosság, helyette egy egészséges bőrfény maradt (nem is tudtam, hogy a bőröm tud ilyet, vagy szupermatt vagy zsírosbödön szokott lenni, inkább utóbbi). Épp hisztizik a bőröm, eléggé kirügyeztem valamitől, így a fedése kevés, bár így is szépen egységesített. Legközelebb megpróbálom szivaccsal felvinni és rétegezni, hátha úgy jobb lesz, illetve most - mivel itthon voltam egész nap - nem is púdereztem rá, nem volt alatta primer sem. Kíváncsi vagyok, hogy teljes smink részeként hogyan teljesít, majd frissítem:) Egyelőre vegyesek az érzéseim, de nem akkora csalódás, amekkorának első percben tűnt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

korita07

2016. augusztus 13.

Én szerettem használni. Kellemes az illata és állaga. Tényleg idomult az arcszínemhez és hát igen bb krém tehát nincs sok fedése. De nyáron, amikor úgy is minden leolvad az ember arcáról szerintem isteni. Korrektorral használtam és bevált. Ráadásul tényleg, ahogy barnul az ember fokozatosan nem szeretne folyamatosan hetente-havonta új alapozót venni akkor teljesen rendben. Az ára ingadozó tud lenni. De érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Virogka

2016. augusztus 10.

Nagyon sok embertől hallottam, hogy zsíros lett tőle a bőre/rük és itt is azt látom a hozzászólásokat olvasva, hogy nem vált be...
Megbontanám ezt... igen kombinált a bőröm, itt-ott zsíros, piros foltos, olykor pattanásos, meg ugye társul hozzá mitesszer is.. szóval "tök jóó ". Viszont.. SOS megoldásként vettem, hogy ne kelljen mindig magamnál hordani az egész smink cuccot. Nekem bevált és nem lett zsírosabb a bőröm az eddiginél. Simán tudok rá bronzosítót, pirosítót használni, így nyáron szerintem egy jó megoldás lehet. Nem kelt maszkos hatást, mondjuk kell egy kis idő mire "felszívja' a bőr, addig kicsi fényes, de utána már természetessé válik.
Nyári szezonban venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Nyári szezonban venni fogok.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.