Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

dindori

2016. augusztus 4.

Nagyon nagyon nem szeretem!! Nem tudom,h azért-e,mert zsírosabb bőröm van, de szörnyű érzés az arcomon: vastag, zsíros, nehéz érzés és szörnyen sötét is. Soha többet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Chrissy

2016. július 23.

A színárnyalata sehogy nem akar passzolni hozzám, de mondjuk, hogy ha nem is tökéletes, elmegy. Ha épp szép állapotban van a bőröm, akkor jól mutat, de egyébként nem vagyok vele elégedett. Ragacsos tőle az arcom, kifénylik és valahogy hamar lekopik-lefolyik. Egy pár óra után sninklemosóra sincs szükségem. Azt többen is írták, hogy az illata jó és ez igaz is. De számomra ennyi az összes pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

miraolajos

2016. július 14.

Must have! Az én bőröm a classic-ot szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Must have! Az én bőröm a classic-ot szereti.

MsKors

2016. július 9.

Száraz bőröm van, mégsem lettünk barátok, olyan maszkos hatást keltett nem csak látványban, hanem érzésre is. Konkrétan amikor felkentem elkezdett izzadni az arcom, én nem tudom, hogy ezt hogy csinálta... Arról nem is beszélve, hogy a világos rózsaszín tónusú bőrömhöz ez inkább sárgás volt. Nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

electropanic99

2016. június 5.

Amikor rendbe jön a bőröm (se pattanás se semmi csúnya dolog nem jelenik meg rajta) akkor elég lenne egy BB krém. Eddig ez problémás volt: európai BB krémeknek a fedése nekem elégséges lenne, de a legtöbb túl sötét - nem szoktam sokat napozni, úgy kb 0 és 1 óra között van szerintem 3 hónapnyi nyár alatt az az idő amit önszántamból a napon töltök - de a száraz bőröm nagyon szeretné őket, próbálkoztam koreai BB krémekkel is, de azért ENNYIRE még az én bőröm sem fehér... és túl sok fedés, túl erős és túl matt nekem. Most viszont a Garnier kihozta az extra világos bőrre valót, mondjuk egy SPF 25-nek örültem volna hozzá de üsse kő. Viszont nekem nem szabad se kézzel se ecsettel eldolgozni, mert akkor szörnyű. Koreaiak használnak ilyen BB puffnak nevezett jószágokat, na azzal gyönyörűen lehet eldolgozni és a kis drága a felesleges olajat is felszívja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Babux

2016. május 15.

Borzalmas. Nincs fedése, szinte lefolyik rólam, a bőröm fénylik tőle, csillog és nehéznek érzem . Nem jó érzés ha rajtam van. A végeredmény természetellenes, nem építhető jól. Kombinált, zsíros bőrüeknek értelmetlen pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

greti27

2016. május 14.

Mostanában túl csúnya hozzá a bőröm a sok pattanás miatt, viszont nyáron remélem rendbejön annyira, hogy tudjam használni, mert imádtam. A fedése bőven elég volt, szuper az illata, tartós, még 40 fok melegben sem kenődött el és nem izzadtam le. Plusz pont, hogy kézzel is remekül eldolgozható, bár szinte mindig ecsettek vagy szivaccsal használtam. Viszonylag kevés is elég belőle, elég sokáig szokott tartani. Egyetlen hibája, hogy télen a legvilágosabb árnyalat is picit sötét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

fuge7

2016. május 12.

Update: hát így az idők folyamán megváltozott a viszonyunk. Kb 3x-4x újravettem, de mégsem az igazi, így áttértem egy másikra... fénylik tőle az ember bőre mint a diszkógömb, és tele lesz pattanásokkal, miteszerekkel.

Nekem nagyon bejött ez a termék, kb. 1 éve vettem, szerintem télre ez a legjobb választás, ha minden nap használsz alapozót.
Úgy 80%-os a fedése, inkább egy üde, természetes, egységes árnyalatot ad a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

viireich

2016. május 10.

Évek óta ezt a BB krémet használom, időközben kísérletezgettem más márka hasonló termékeivel is, de mindig visszatértem ehhez. Nem fénylik, nem csomósodik az arcomon, pattanásokat sem okoz. Nem nehezíti el az arcom, es nincs is maszkos hatása. Abszolút kedvenc a BB krémek között, bátran ajánlom. Árnyalatból a világosat használom a téli időszakban, nyáron pedig a világosat és a mediumot szoktam keverni (a nagyon világos tényleg nagyon világos, a medium pedig önmagában nekem sötét, de keverve a világossal tökéletes). Azt hiszem, nem fogok már más BB krémmel kísérletezgetni, ez tényleg nagyon bevált nekem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

fekdoraa

2016. május 1.

A száraz bőrömön bevált. Nem fénylik, de nem is lesz száraz tőle az arcom. Pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.