Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

Katttty

2016. április 20.

Általában alapozóval szoktam keverni, anélkül sajnos kicsit fénylik tőle a bőr. Az illata viszont nagyon jó és mindig úgy érzem, h frissíti is a bőröm, nincs az a "levegőtlen" érzés, mint sok alapozónál. A komolyabb bőrhibákat nem fedi el, de alapozóval keverve nekem tényleg nagyon beválik, szóval összességében szeretem és újra szoktam venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

nkmagda

2016. április 19.

Korábbban nekem is ez volt az első bb krémem. Odàig voltam érte elsőre...aztan egyre kevésbé akartam hasznàlni mert bizony fényesítette az arcomat, hiàba púdereztem. Ugyanígy jàrtak a baràtnőim is. Kàr hogy csak két àrnyalat volt, a vilàgos bőrre ajànlott is elég sötét volt nekem. Egyre kevesebbet próbàltam felkenni, de nem segített, több pattanàsom lett a hasznàlatakor. Nem venném újra így az évek tàvlatàból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Naturmeo

2016. április 19.

Nem szokott pattanásos lenni a bőröm, azért vettem meg, hogy egyenletesebb legyen a bőrszínem. Felkenés után még nem is volt vele gond, szép volt az arcom, könnyen felszívódott, tényleg szuper volt. Másnapra viszont - az alapos lemosás ellenére - iszonyúan pattanásos lettem, elég sok ideig tartott, mire teljesen rendbejött a bőröm. Nagy csalódás volt, másnak sem ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Csillag92

2016. április 9.

Nekem nagyon nem jött be. Túl sötèt a színük ès nagyon elnehezíti a bőrömet. Èrzem hogy rajtam van, nem szívódik be rendesen, ragacsos èrzèst nyújt ès teli lettem pattanással tőle, nagyon zsíros ès úgy fènylik az arcom tőle mintha zsírt kentem volna fel :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Ramika24

2016. április 7.

Az illata nekem nagyon bejön. Nyáron nem használok alapozót,csakis ezt. 5 csillagos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

guppi666

2016. március 20.

Ez volt az első bb-m. Ezzel robbantak be európába a bb-k, mivel nem volt összehasonlítási lehetőség elég sokáig, így megvoltam vele elégedve, újra is vettem párszor. De azóta már minden márka kijött a maga verziójával és nem értem hogy hogy szerethettem én ezt annyira. Iszonyat zsíros fejet kaptam már felkenés után és ami a legszörnyűbb hogy borzalmasan fullasztotta a bőröm. Nem kenném fel újra. Ajánlom mindenkinek hogy próbáljon ki többfajta bb-t, mert lehet hogy számára is van ennél sokkal jobb termék a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

reku23

2016. március 15.

Régóta nagy kedvenc,alapozót abszolút nem használok mióta ez megvan.Tökéletesen fed,bár nyáron jobban fényesedik a bőröm olyankor az olajmentes változatát kell használnom,de egyébként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Ili97

2016. március 6.

Medium árnyalatút próbáltam ki (bárcsak ne tettem volna). A bőröm színe elég barnás - télen inkább sárgás, de mégis túl sötét volt számomra és nagyon csillog, zsíros hatású, sőt ahogy kenem fel, olyan mintha zsírt kennék fel, nekem az arcomon alig van bőrhiba, de nem fedte jól azokat.
Számomra nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

Számomra nagy csalódás volt. :(

Csdana

2016. március 6.

Szaktársaimmal csereberéltünk és így lett az enyém light árnyalatban. Nekem pont jó mert sárgás árnyalatú a bőröm :D finom illata van és az én céljaimra tökéletesen megfelel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Kirara94

2016. március 4.

Alapozó helyett használom reggelente. Hidratálja a bőröm, és elfedi az apróbb foltokat, bőrhibákat. Kell rá a mattító púder viszont, mert anélkül nagyon csillog, zsíros hatást kelt. Ez alatt nem féltem annyira a bőrömet. :) szeretem, használom, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.