Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

Klettika

2016. február 25.

Nekem nem jött be, olyan mintha megfejeltem volna egy tál zsírt miután felkentem.. Nem szívodik be rendesen.. Nem volt jó választás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Emesenagyvarga

2016. február 23.

Ezt használom minden nap ősztől tavaszig már négy éve, nyáron csak púdert. Ideje lesz más márkák bb krémjeit is kipróbálnom úgy érzem, biztosan létezik jobb ennél. Nagyon fényes tőle az arcom.
Az együtt töltött idő emlékére adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Az együtt töltött idő emlékére adok 4 csillagot.

Zafado

2016. február 13.

Ez egy erős közepes termék. Hidratálónak azért nem jó, mert még az én kegyetlenül száraz bőrömön is átfénylik egy-két óra alatt (mondjuk érdekes volt megtudni, hogy van olyan termék, amely képes erre az én bőrömön). Fedésre pedig azért nem, mivel a felvitele után, még primerrel, púderrel, bármivel együtt használva is pár óra alatt eltűnik, mintha nem is tettem volna föl semmit. Azért 1-2 óráig szép, de szerintem ez édeskevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

lysza1985

2016. február 5.

Sok éve az egyetlen BB volt a piacon, akkoriban nagyon szerettem, jó pár tubussal elhasználtam. De mióta kibővült a paletta, nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

daniella96

2016. január 17.

Iszonyatosan zsíros lesz tőle a bőröm. 1-2 óra és már csillog az egész fejem. Barátnőm is ilyet használ, neki száraz a bőre de még ő is azt mondta hogy pár óra múlva kifényesedik tőle. Egyetlen pozitívuma hogy szép árnyalatok vannak belőle, a sötétebb bőrüekre is gondoltak, ezért kap 2*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

boglarkaaaaa

2016. január 14.

Nagyon szerettem ezt a terméket, megfelelő fedése volt, nem szárított, nem okozott pattanásokat, de a világos is kicsit sötét volt nekem. Már egy ideje a Garnier Pure Active BB krémet használom, de lehet, hogy legközelebb ezt fogom megvásárolni. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Girgriis

2016. január 13.

Nyáron szoktam használni,én szeretem! Ajándékcsomagba medium árnyalatú volt (elég sötét),ha valakit érdekelne nyugodtan írjon! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

fuloptundi

2016. január 12.

teljesen elégedett vagyok vele, nincs sok problémám a bőrömmel tehát nekem jól is fed és finom illata van. 2-3 hónapig elég egy tubus. a baj talán csak annyi, hogy kevés színárnyalat van belőle, ezért a 4*, mert azért is, mert az olajmentes fajtája a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

evelyne30

2016. január 11.

Mivel kombinált bőröm van, néha a bőröm úgy dönt hogy zsíros vagy nagyon száraz lesz. Eddig a száraz bőrre való testvére volt meg, amivel meg voltam nagyon elégedve, de úgy gondoltam a szárazabb napokra megveszem ezt. Ki is próbáltam, de nagyon furcsálltam, hogy nagyon sűrű, sűrűbb mint a rendes hidratáló krémem, de a fedése mégis szinte semmi, ami elég meglepő. Valószínű ebből sokkal többet kell majd feltennem, mint a másik fajtából, szóval nagyon kíváncsi vagyok, hány használatra lesz elegendő 1 tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

eszti87

2016. január 7.

Akkor vettem meg az első tubussal, amikor behullámzott Mo-ra a BB krém hype. Már akkor sem voltam elégedett vele, ennek ellenére használtam, mert szerettem volna valamilyen fedést az arcomra, de alapozót csak alkalmanként használtam. Rengetegszer próbálkoztam vele: ujjal felkenve, ecsettel felhordva, aláhidratálva és aláhidratálás nélkül is, hidratálókrémbe keverve, lepúderezve és anélkül is, de egyszerűen nálam nem működött.

A sötétebbik szín pont jó volt, az pedig illata nagyon tetszett, de felkenés után nem illant el, mindig megcsapta az orromat. Én azt tapasztaltam, hogy nem szívódik be a bőrbe, ami egyrészt azért gond, mert nem tartós a bőrön, lekopik, emellett mindent megfog (konkrét eset....pár percre megfogtam egy ismerős kisbabáját, aki fehér ruhácskában volt, és kalimpált ezerrel - amikor visszaadtam az anyukájának, a fehér ruhája tiszta narancssárga lett a BB krémtől! iszonyú kínos volt, mondanom sem kell), nem olvad egybe a bőrrel (nem ad szép, egységes bőrképet), és még maszkhatást is ad, felkenéstől kezdve baromira fénylik :( Amíg használtam, mindig úgy éreztem, mintha fuldokolna a bőröm, abszolút nem tudott lélegezni. Lepúderezve sem volt jó, mert akkor erősödött a maszkhatás + poros volt a végeredmény (bár ez az akkori púderem hibája is részben).
Egy idő után maradtam inkább az alapozóval kevert hidratálókrémnél...

Másodszorra már az "olajmentes" verziót vettem meg, hasonló csalódás volt. A Garnier "jókor volt jó helyen", amikor piacra dobta a BB krémjeit + erős marketingkampányuk is volt, akkoriban érthető módon mindenki az ő BB-ikre volt rákattanva, hiszen drogériás termékek között nem volt olyan sok alternatíva + sok viszonyítási alapja sem volt sok vásárlónak (főleg azoknak, akik előtte színezett hidratálót, alapozót nem használtak).

Nem venném újra. Semmiképp :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Egy idő után maradtam inkább az alapozóval kevert hidratálókrémnél...

Nem venném újra. Semmiképp :(

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.