Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

Dodi95

2015. december 29.

A színe eleinte teljesen passzolt a bőröm színéhez, viszont mostanában vettem észre, hogy egyre sárgább, és én így már nem merem rákenni az arcomra, mert igencsak meglátszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

nyarigabi

2015. december 29.

Az olajmenteset szoktam használni, de szárazabb lett a bőröm mostanában, így erre váltottam. Használtam más régebben, de akkor nagyon kifényesedett, de most szereti a bőröm. Egységesít, hidratál, szerintem jó kis termék. Többféle BB és CC krémem volt már, de csak a Garnier jött be igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

noriri

2015. december 28.

A macskám megrágta a sarkát, de nem haragudtam miatta. Okos macska. Már jó ideje megvan, de nem használom. Az egy dolog, hogy a hófehérke bőrömre nagyon sötét, nyáron tudnám használni, ezt nem róhatom fel neki. Viszont! Az arcom olyan lesz tőle, mintha twilightos vámpír lennék napfényben. Csillog és foltokban megy csak fel. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

illesbb

2015. december 17.

Kombinált, T-vonalban kicsit zsíros bőröm van, de van olyan rész is, ami száraz, tehát gondoltam, hogy ez a BB így télre jó lesz. Tényleg fénylik egy kicsit, púderrel fixálva is átfényesedik 1-2 óra múlva, de nem olyan vészes. Fedése nekem elég. A Garnier olajmentes BB jobban bevált, de az egy kicsit szárít így a hidegebb időben. Szóval hétköznapokra nekem ez a sima verzió megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Zsokaa

2015. december 13.

Az első BB krémem volt. Extrán fénylett rajtam, és kicsit nehéz is volt. De hozzáteszem, hogy nem létezik sajnos olyan BB/alapozó... stb. amitől ne lennék olyan, mint a diszkógömb. Úgyhogy ez nem a termék hibája. Száraz, fakó bőrre biztos beválhat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Anitakoska

2015. december 13.

Nagyot csalódtam ebben a termékben. Száraz arcbőröm van, mégis zsíros, fénylő hatást váltott ki, és a színe sem azt adta vissza amit vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

CeCeDrake

2015. december 11.

Sok évvel ezelőtt az első BB krémem volt. Addig ezeket színezett hidratálónak hívták. Nem használtam sokszor, hamar, talán 2 hét után megváltam tőle, mert nagyon ocsmány egy cucc volt!
Az állaga tetszett egyedül.
- az eredmény: zsírban tocsogó arc, függetlenül attól, hogy kinek milyen a bőrtípusa
- kiütés, pattanás TENGER
- oxidálódik, de nem is akárhogyan és nagyon gyorsan, nem, nem illeszkedik az arcszínhez, kb ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valaki megég a szoliban
- emberek közé menni ebben nem lehet
- méterekről ordít, ha valaki ezt keni magára, 100 közül is fel lehet ismerni
Sorolhatnám tovább, de csak negatív dolgot tudok említeni.
Röviden: gyalázat.
Ja, lámpafénynél csal, akkor nem olyan gáz, természetes fényben viszont nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Az állaga tetszett egyedül.
- kiütés, pattanás TENGER
- emberek közé menni ebben nem lehet
- méterekről ordít, ha valaki ezt keni magára, 100 közül is fel lehet ismerni
Sorolhatnám tovább, de csak negatív dolgot tudok említeni.
Röviden: gyalázat.
Ja, lámpafénynél csal, akkor nem olyan gáz, természetes fényben viszont nagyon.

noparazita

2015. november 28.

Első BB krémem, azért szeretem, mert leheletkönnyű, jó az állaga, szinte nem is látszik, hogy van rajtam valami, viszont a hidratáló funkciót annyira nem teljesíti, van, amikor kifejezetten szárítja a bőrömet. Nekem kell fölé a púder, mert alapban fénylik a bőröm, amit nem halványít. Az árát megérte, nyáron remek viselet volt, mert a nagy melegben nem olvadt le rólam, amikor nagyon ritkán felraktam, de télre inkább egy alapozó után nézek, ami elfedi a bőrhibáimat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

Tulipan06

2015. november 27.

Eloszor palyafutasom soran ilyet vettem a bb creamek kozul. Eleinte hatott az ujdonsag varazsa : jelesul hogy nem alapozo, nem maszkszeru ,konnyu eldolgozni. Szine is nekem megfelelo volt a legvilagosabb tonusban. Viszont kevert boromre nem jo, tul zsiros. Azt gondoltam, hogy szaraz borueknek telitalalat lehet de kozben olvasom a velemenyeket, hogy ara se feltetlen jo. Nem rossz krem de talaltam jobbat erre a celra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

AmberGrace

2015. november 24.

Pattanásos lett tőle a bőröm, utáltam. Kellemetlen érzés volt mikor az arcomon volt, irritálta és hamar le is folyt rólam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.