Garnier

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shancica, Módosítva: 2020. november 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Regeneráló éjszakai olaj
  • Bio kendermagolajat és E-vitamint tartalmaz
  • Nyugtatja és táplálja a bőrt
  • Csökkenti a kisebb ráncok láthatóságának jeleit
  • Fáradt és érzékeny bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PuffancsCosplay

2023. március 30.

Az első alkalommal nagyon szerette a bőröm, de a második üvegnél valahogy már nem volt az igazi, nem tudom, hogy változtattak e rajta valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

annasara

2022. szeptember 11.

Korábban használtam már kendermagolaj tartalmú szérumot, amelynek nagyon látványos hatása volt, de mivel sajnos itthon nem lehet hozzájutni, ezért kerestem valamit, amiben szintén ez a fő komponens és gondoltam kipróbálom ezt, de sajnos vegyes érzéseim vannak. Egyrészt ami határozottan negatívuma, hogy durván irritálja és szárítja a szemkörnyékemet és ha valami irritációt okoz, nálam biztosan nem lesz állandó darab. Jótékony hatása, hogy reggelre nagyon szépen puhítja az arcbőr többi részét és egyébként jó érzés használni. Négy hét használat után ezen kívül mást nem tapasztaltam, ráncfeltöltő, kontúrjavító hatás nálam nincs. Nem bánom, hogy kipróbáltam, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

Zituska77

2022. szeptember 2.

Nagyjából egy fél éve használom, bár nyáron, a hőségben nem kívánta a bőröm, megszerettem, de nem állítom, hogy nem lehet élni nélküle. Néhány hét használat után úgy vettem észre, hogy kismultabb, egyenletesebb a bőröm, de nem tudom, hogy csak ettől-e, mert egyszerre több újdonságot próbáltam ki. Jól esik használni, jó érzet a bőrön, jó illata van, nekem nem zsírosította a bőröm, bírom, hogy pumpás. Nem egy mászthev termék, de jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

Naoto

2022. augusztus 7.

Hirtelen felindulásból emeltem le a polcról, meg is tanultam a leckét... Gyakorlatilag semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, cserébe még reggel is zsíros érzete van tőle a bőrömnek, pedig csak 1 pumpálást szoktam használni. Az illata amúgy nekem tetszik, illetve nem okozott problémát. Néha felkenem, mert nem nagyon szeretek kidobni semmit, de ehhez nagyon nem szívesen nyúlok, így meg szerintem 2 év alatt sem fogy el :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

Reni666

2022. augusztus 4.

Sajnos az én bőröm nem igazán kedveli .igaz ,ha este használtam reggelre szép lett a böröm töle ám nagyon viszkedtem ,
probáltam mindenhogy elhasználni de nem igazán ment .
Elsöre kellemes illata van . de amikor már többször használtam, sajnos nem tetszet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

probáltam mindenhogy elhasználni de nem igazán ment .

Bosii

2022. február 22.

Eddigi legjobb olaj, amit valaha használtam. Jól beszívodik és kellemes lesz tőle az arcbőröm. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

AEszter25

2021. november 13.

Alap darab lett a kollekciómban, mindig figyelek rá, hogy nehogy elfogyjon. Gyógynövényes-patikás jellegű, odafigyelést, tisztaságot árasztó természetes illata van, megnyugtató ezzel elaludni. Használat után nem ragad, gyorsan beszívódik, érezhető (vagy csak bemesélem magamanak? de így is jó), hogy csinál valami hasznosat. A hatása pedig csodás, reggelre olyan bőképet látok, amit enélkül nem tudok elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

doracrema

2021. november 6.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Az illata kivételesen finom! Szépen beszívódik, de esti olaj. 5-10 perc alatt beveszi a bőröm és csodásan finom lesz másnapra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

mattmania

2021. augusztus 5.

Nekem nagyon bevált egyből ad egy szebb tisztább, egységesebb bőrt.
Tipp: a bőr semmilyen olajat nem képes beszívni önmagában kell rá egy hidratáló krém ami segíti bevinni a bőrbe az olajat és a felszívódását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Nekem nagyon bevált egyből ad egy szebb tisztább, egységesebb bőrt.

Regina0206

2021. május 23.

Egy ideje használom, de még nem tudom hova tenni. Nem szívódik be, elég érdekes illata van. Eddig semmilyen változás nem vettem észre, úgyhogy egyelőre 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Hexyldecanol

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.