Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy jótékony argánolajjal és kaméliakivonattal gazdagított összetétele elsősorban száraz, fénytelen haj táplálására szolgál. Az ezzel ápolt haj egyre erősebb, selymesebb és rugalmasabb, puhább lesz. Az argánolaj táplálja és regenerálja a hajszálakat, miközben a kaméliakivonat fényessé és rugalmassá varázsolja.

Jelizz

2019. június 24.

Jo az illata es piha lett tole a hajam ,DE.... ki korpasitott es bezsirositotta masnap a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Destina

2019. május 27.

Jól tisztít és kellemes az illata, de változást nem tapasztaltam a hajamon a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Lina14

2019. március 10.

nekem nagyon puha, nagyon fényes hajat varázsolt, finom illata van, és nekem nem nehezítette ael a hajam
újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

újravevős

Szoliter

2019. február 4.

Nekem nagyon bejött. Nem zsírosította a hajam, ellenben puha és lágytapintású lett tőle. Illata is kellemes. Újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Banszky

2018. december 9.

Úgy érzem nem tisztít eléggé,sokat kell tennem belőle a hajamra,hogy érezzem csinál valamit. Se nem segített,se nem rontott a hajamon. Egyszerű kis sampon számomra,semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

snori

2018. június 8.

Sajnos az én hajam nagyon elnehezítette,elzsírosította. Már 2 nap múlva újra hajat kellett mosnom. Valószínűleg elajándékozom, hátha másnak jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Csipike

2018. március 2.

Meglepően jó kis sampon ez, nekem szebbek, kevésbé szárazak lettek a hajvégeim, ennek ellenére nem zsírosítja a hajam. Kb 5 napot bírtam vele, ami nálam jónak számít, én egy másik fajta balzsammal használom. Akciósan 600 Ft körül volt, örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.