Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Yvone, az összetevőket feltöltötte: kocosfox, Módosítva: 2018. december 6.

Kategória:   Samponok

A nagyon száraz és igénybevett hajra kifejlesztett Botanic Therapy sampon összetétele olívaolajjal gazdagított. Intenzíven és elnehezítés nélkül táplál.

Parabénmentes.

Lina14

2019. május 26.

Kellemes, zöldes illata van, fényes és puha a hajam amikor megmosom. Nem tapasztaltam sem extra zsírosodást sem irritációt vele. Teljesen jó kis sampon, bár ebből a vonalból még mindig az argánolajos a kedvencem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

csakmoni

2019. április 18.

Szép, fényes tőle a hajam. Eddig Baleás samponokat használtam, de ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

GELOKA

2019. április 3.

Elégedett vagyok vele semmi negatívumot nem tudok elmondani róla. Megfelelően hidratál, finom illata van, sűrű, nem folyik sok a kezembe belőle, nagyon habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

manocska81

2019. január 12.

2 naponta hajat mosok, így nem tudok arról nyilatkozni, hogy gyorsabban zsírosítja-e a hajam vagy sem. Nekem nem rosszabb, mint a többi. Mivel 2 naponta vasalom is, így próbálok tápláló sampont és balzsamot keresni. Ez nagyon jó erre. Puha tőle a hajam. De nekem nem annyira habzik fel. Többet használok el belőle, mint más samponokból. Nem tudom miért. De a balzsamja kifejezetten jó, abból jóval kevesebb kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

kocosfox

2018. november 8.

A hozzá tartozó balzsammal együtt használom. Imádom! A hajam puha és lágy esésű, fényes lesz tőle. Kicsit talán jobban zsírosít, de ezt megbocsájtom. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

nayao

2018. október 15.

Az elején bevált, de pár használat után zsírosítja a hajam (göndör/száraz). Csalódtam benne a jó indulás után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

dreammiyss

2018. október 13.

A hozzá járó balzsammal együtt használom. Teszik a dolgukat, én elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

mllelondres

2018. szeptember 11.

Nagyon szeretem. Tisztít, jól habzik, kellemes illata van, de nem szárít, hanem kifejezetten táplálja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.