Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ella, az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. január 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen érzékeny bőrre tervezték. A képlet tökéletesen és finoman oldja a sminket még a vízálló szempillafestéket is, mialatt tisztítja a bőrt anélkül, hogy a bőrt dörzsölni kellene. Gazdagították rózsa-kivonattal és B5-Vitaminnal. Használata után a bőr finom, puha, rugalmas és kényelmesnek tűnik. Tökéletes érzékeny szeműeknek, kontaktlencse-viselőknek és szemüvegeseknek egyaránt. Nem tartalmaz színezéket és alkoholt. Parfümmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

vörösáfonya

2013. január 25.

Imádom a krémet, és most látom, hogy már nem gyártják. Nem irritálja az elég érzékeny szememet, kellemes krémes arctej állaga van, nagyon hatékonyan leszedi a sminket és közben hidratál. Szuper termék volt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Ella

2012. november 13.

Nagyon-nagyon szerettem, sőt, imádtam, a LEGJOBB sminklemosó volt, amit valaha használtam. Tényleg lehozta a vízálló sminket is minden dörzsölgetés nélkül, egyáltalán nem irritálta a szemem. Erre megszűnt. (Utána váltottam a Nivea korongokra, amik szintén megszűntek...)
Aztán kipróbáltam a kétfázisú, olajos változatát is, az sem rossz, de nem vált be annyira, nekem túl-túl olajos volt és már talán azt sem gyártják.

Ha valaki szerezne egy összetevő-listát, annak nagyon örülnék. Kíváncsi vagyok, hogy miket tartalmazott ez a lemosó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.