Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viku88, Módosítva: 2022. március 4.

Kategória:   Hajfestékek

Különleges formula intenzív világosító erővel, amely akár 4 árnyalatot is világosít, az akár 10 hétig tartó gazdag, szőke színét. Semlegesítő pigmentek a narancssárga hatás ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lilith13

2024. február 22.

Nagyon szerettem amíg platina hajam volt, magamnak szőkítettem, és minden szőkítés utáni napon használtam rá ilyet, hogy minél jobban kifehérítsem a szőkét. Nekem nagyon jól használt és tartós fehérséget adott a hajamnak, minimális roncsolással. A mellé járó balzsam illata is nagyon jó :) <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

Kazey

2023. szeptember 30.

Nem ajánlom senkinek... szőke festett hajam van, szerettem volna a lenoveseket befesteni.. mivel sötét a hajtövem leszívattam, aztán került a festék a hajtövekre, azután a hajvégekre... a hajvégeim szinte lilák lettek, a hajtőnél meg sem fogta a festék, pedig volt egy jó világos alapom... borzalmas...(mindig magamnak festem, évek óta, de ez a festék az eddigi leghosszabb.) Ja, és még csíp is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.