Garnier

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Horvathangelika1

2020. január 28.

Amióta használom, kisebbek lettek a pórusaim, pedig azt hittem, ez lehetetlen feladat. A pattanásokra is kedvező hatással van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Bonnieoo7

2019. december 16.

Nem értem miért habzik? Legszívesebben lemosnám, de hát tonikot nem szoktunk. Szó sem lehet róla, hogy én ezt újravásároljam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

bognarcsilla20

2019. szeptember 3.

Szeretem használni, nem drága és sokáig elég. Szépen tisztítja a bőrömet. Pattanásaimra is kedvező a hatása. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

sassar

2019. május 28.

Jó kis tonik, szeretem használni. Jól eltávolítja a sminket, szépen tisztít, nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Moncsika73

2019. március 17.

Finom illata van, szépen tisztit, nem szárít . A mindennapi arcápolasi rutinom biztos tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

doradora8998

2018. november 16.

Finoman tisztít, nem irritálja a bőröm és nagyon visszafogott az illata is. Ár-érték aránya is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

GHettie

2018. szeptember 10.

Nagyon szeretem, régóta használom. Engem nem irritál, mondjuk nem sminklemosásra használom, hisz nem arra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Banszky

2018. augusztus 6.

Teljesen átlagos termék. Nem tesz csodát de rosszat sem,ami azért fontos szempont. "Csak" tisztít,pont amennyire kell és az amúgy is száraz bőröm nem szárítja tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Lilium

2018. május 9.

Szárít és irritál. Iszonyatosan. Mondjuk láttam, hogy mi van benne. Nem is értem magam... Sminklemosásra végképp ne használjátok (eleve nem arra való), elképesztően csípheti a szemeket, nekem már konkrétan az arcom is tiszta vörös lett és szét száradt tőle. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

dunaimano

2018. január 11.

Szerettem amíg volt, jó illata van, felfrissül tőle az arcom. Most a zöld párját használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.