Garnier

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Moncsika73

2019. március 17.

Finom illata van, szépen tisztit, nem szárít . A mindennapi arcápolasi rutinom biztos tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

doradora8998

2018. november 16.

Finoman tisztít, nem irritálja a bőröm és nagyon visszafogott az illata is. Ár-érték aránya is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

GHettie

2018. szeptember 10.

Nagyon szeretem, régóta használom. Engem nem irritál, mondjuk nem sminklemosásra használom, hisz nem arra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Banszky

2018. augusztus 6.

Teljesen átlagos termék. Nem tesz csodát de rosszat sem,ami azért fontos szempont. "Csak" tisztít,pont amennyire kell és az amúgy is száraz bőröm nem szárítja tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Lilium

2018. május 9.

Szárít és irritál. Iszonyatosan. Mondjuk láttam, hogy mi van benne. Nem is értem magam... Sminklemosásra végképp ne használjátok (eleve nem arra való), elképesztően csípheti a szemeket, nekem már konkrétan az arcom is tiszta vörös lett és szét száradt tőle. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

dunaimano

2018. január 11.

Szerettem amíg volt, jó illata van, felfrissül tőle az arcom. Most a zöld párját használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Solange27

2018. január 9.

Szeretem Őt is, de kék volt a legjobb számomra.. most meg a zöld a best..majd kiderül hosszú távon melyik jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Vanesszaeszter

2018. január 4.

Nem rossz termék, hiszen amit ígér azt teljesíti is. Viszont nekem erősebb tonik kell, nagyon szuper, hogy nem irritálja a bőrömet, de nem is annyira hatásos így . Ajánlom azoknak, akik tényleg érzékeny bőrre keresnek tonikot. Más tonikokat is kipróbálok, és meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

lia0000

2017. december 11.

Tette a dolgát! Azt kaptam, amit ígért! :) Nyugtató, frissitő hatással volt az arcomra, általában a "heti nagy arctisztításom" után használtam. Hamar tudtam rá kenni krémet, szerette a bőröm! Az árát is megéri, mert sokáig elég. Az illata visszafogott, nagyon kellemes, nem untam meg. Újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Kingucii

2017. október 19.

A tonik igazi feladata a nedvesség pótlás, a bőr pH értékének a normalizálása, esetleg fertőtlenítő hatása is van és nem mellékesen tonizálja, azaz frissíti a bőrt. Nem arctisztító!!!

Nagyon szeretem, frissítő érzetet nyújt, nem alakult ki pattanás tőle. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.