Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Garnier Essentials Habzó arctisztító gél tisztító összetevőkkel, méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől és a smink maradványoktól. A bőr tiszta, egyenletes és friss, és könnyebben lélegzik.

Dianaponi

2019. február 8.

Nagyon szeretem tenyleg szupertiszta es kellemes. A garnier micellas viz utan mindig erzem hogy neeeem ez meg nem jo , egyik sem tokeletes de ez a kek ez brutalis valami vizhatlan reteget hagy az arcomon de ezzel siman le tudom szedni. Egy picit szarit ami az en arcomnak kell is viszont imadom az uborkas kremeket es tisztitokat. Annak ellenere hogy szarit megis puha es selymes az arcom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Szamesz

2019. február 5.

Nekem eddig nagyon bejött. Kellemes, üde illata van, jó az állaga és a hatása. Utána érzem, hogy a bőröm nem olyan zsíros, friss érzést ad. Csak 4 csillagot kap mert, ha szembe megy csíp, éget, ettől függetlenül király kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Zsntt

2018. augusztus 9.

Az illata frissítő és nagyon jól tisztítja a bőrt. Jól habzik de ha a szemedbe megy akkor konkrétan kiégeti 😄szóval ne kerüljön a szemetekbe sajnos az enyémbe sokszor belemegy mivel kicsit folyós ezért ha a homlokomra nyomok belőle mindig belefolyik. Még egy fontos dolog, nagyon szárít szóval én mindig hidratálok utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Babakalacs

2018. július 18.

Egyelőre tetszik. Még nem használom régóta, de azt már tudom, hogy nem szárít, jól tisztít és nagyon kellemes az illata is. Elég nagy mennyiség, de nekem az állaga kicsit híg ez nem tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Csipetke

2018. június 20.

Nagyon szeretem az illatát .Kellően habzik és tisztít és finom friss tiszta érzetet ad. Ez az egyetlen arc lemosó amivel rátudtam venni a páromat is, hogy használjon arctisztítót.Így átadtam neki, hogy használja Ő. Szereti mert nincs "csajos illata". Fürdés közben kényelmes a használata. Praktikus az adagoló feje is. Elég egyszer lenyomni és kellő mennyiséget ad. Éppen már fogyóban van és már rám szólt, hogy jó lenne ha legközelebb drogériában járok vegyek már egyet el ne fogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

bogarka23

2018. június 15.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Tényleg nagyon friss érzést hagy maga után! Igazán kellemes az illata, nagy kedvencem lett, szerintem újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Andi888

2018. június 14.

Nagyon megszerettem, sok géles arclemosót kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb. Nekem alapból a Garnier arcápoló termékek nagyon beváltak. Kiváló tisztító hatása van. Én vizes arcra viszem fel, jól felhabosítom majd a zuhany alatt lemosom. Tiszta érzést ad és a pumpás kiszerelés nagyon szuper. Rossmannban most akciós, érdemes lecsapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

chrsss

2018. június 13.

Szuper illata van, és szépen tisztít. Nagyon frissnek érzem az arcom a használata után. Nem tudom, hogy ez a régebbi verzió, vagy az újabb, mert valamikor télen egy darabig nem lehetett kapni, aztán amik utána kerültek a polcokra, azok már nem az eredeti változat (szerintem). Talán módosítottak az összetevőkön a jó irányba, de nekem a régebbi verzió jobban bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Csibe11

2018. június 4.

Egy darabig használtam, már csak áll a polcon. Az illata nagyon kellemes, de a hatása már nem annyira pozitív. Szárít is, húzódik tőle a bőröm. Nem tisztít jobban mint egy szappan. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

gre05

2018. április 9.

Zuhanyzáskor és reggelente szoktam használni sminkelés előtt. Felfrissíti a bőrömet, puha tapintású lesz tőle. Hamar habzik és jó az illata is. Szeretem, mert télen rendszeresen hámlik az arcbőröm és a hámló területet is simává varázsolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid