Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Garnier Essentials Habzó arctisztító gél tisztító összetevőkkel, méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől és a smink maradványoktól. A bőr tiszta, egyenletes és friss, és könnyebben lélegzik.

Provence

2020. szeptember 18.

A kék Pure-os tesóját használom évek óta, de mivel a szőlős hidrataló krém is bevált, így ki akartam próbálni ilyen formában is. Nem kellett volna. Egyszerre szárította és zsírosította a bőrömet, iszonyatosan feszült az arcom, és azt a "makulátlan tisztaság" érzést sem éreztem, mint a Pure-osnál, szóval én inkább maradok annál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

szucsnoem95

2020. július 9.

Én nagyon szeretem, zsírosabb bőröm van, a tonikkal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Én nagyon szeretem, zsírosabb bőröm van, a tonikkal együtt használom.

bibike2000

2020. április 17.

Picit szárít,zsíros bőrre ideális. Nagyon jó az illata, sokáig elég megfelelő adagolás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

2020. április 10.

A második Garnier arctsztító termék amit kipróbáltam. Ugyanaz történt mint az elsőnél. 3 használat után az egyébként abszolút nem érzékeny, ekcémára nem hajlamos bőröm ekcémás lett, anyukámnál ugyanez. Azthiszem többet nem fogok vásárolni a márkától, legalábbis arcra valót biztos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

szeronik

2020. március 28.

Nagyon régóta ezt használom mindennapos arctisztításra, bevált, teszi, amit ígér. Száraz bőrre nem ajánlom, de zsíros bőrre kiváló, esetleg kombináltra. Nem szabad sokat használni, és fel kell habosítani, akkor nem szárít.

Update: lecseréltem egy illatanyagmentes gél arclemosóra, de nem azért, mert ez nem jó. Ha épp nem találom az illatanyagmenteset, akkor ezt fogom megvenni, mert továbbra is szuper terméknek tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

hgabriella97

2019. december 23.

nagyon szeretem :D könnyű, frissítő gél, jó tisztának és puhának érzem a bőröm utána, az illata is nagyon kellemes, frissítő.

update: egy ideig nem találtam a boltokban, aztán megjelent új csomagolásban. én ennek az állagát folyékonyabbnak érzem, az illata mintha enyhén zöldalmás lenne, sokkal jobban habzik. kicsit más lett, de számomra ugyan olyan jó és frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

BrittaCooper

2019. július 5.

Annnyira szerettem. Ez volt a kedvenc arcápolóm. Hihetetlen jól tisztít, és nem mellesleg az illata is annyira finom, felfrissít. Kórházban dolgoztam, és a reggel 6-os műszak előtt, ez volt a megmentőm komolyan, nem is a kávé. Annyira jól esett vele megmosni az arcomat, hogy azonnal felélénkített. Elhasználtam már belőle vagy 4 flakonnal, mostanában nem találom sehol sajnos, aki esetleg látta, ne tartsa magában kérem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Dianaponi

2019. február 8.

Nagyon szeretem tenyleg szupertiszta es kellemes. A garnier micellas viz utan mindig erzem hogy neeeem ez meg nem jo , egyik sem tokeletes de ez a kek ez brutalis valami vizhatlan reteget hagy az arcomon de ezzel siman le tudom szedni. Egy picit szarit ami az en arcomnak kell is viszont imadom az uborkas kremeket es tisztitokat. Annak ellenere hogy szarit megis puha es selymes az arcom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Szamesz

2019. február 5.

Nekem eddig nagyon bejött. Kellemes, üde illata van, jó az állaga és a hatása. Utána érzem, hogy a bőröm nem olyan zsíros, friss érzést ad. Csak 4 csillagot kap mert, ha szembe megy csíp, éget, ettől függetlenül király kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Zsntt

2018. augusztus 9.

Az illata frissítő és nagyon jól tisztítja a bőrt. Jól habzik de ha a szemedbe megy akkor konkrétan kiégeti 😄szóval ne kerüljön a szemetekbe sajnos az enyémbe sokszor belemegy mivel kicsit folyós ezért ha a homlokomra nyomok belőle mindig belefolyik. Még egy fontos dolog, nagyon szárít szóval én mindig hidratálok utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid