Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serbackaja, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A rózsa kivonattal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított Garnier Essentials tonik vitaminnal kíméletesen távolítja el a bőrön maradt utolsó szennyeződéseket. Arcbőre tiszta, puha, friss és ragyogó lesz.

Macska27

2018. május 11.

A csomagolása megváltozott picit, de az összetevői alapján be tudtam azonosítani, hogy ezt a tonikot használom.
Egyedül a termék INCI-jében található parabén miatt nem fogom újra vásárolni.
Teszi amit ígér, használata után friss és puha a bőröm. Eltávolítja a maradék szennyeződéseket.
Reggel és este is használom.
Nemsokára elfogy. Keresem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Egyedül a termék INCI-jében található parabén miatt nem fogom újra vásárolni.
Reggel és este is használom.
Nemsokára elfogy. Keresem az utódját.

PattiiT

2017. december 30.

Imádtam ezt a tonikot, csak sajnos hamar elfogyott. Nem csípett, nem volt büdös és nem okozott irritációt. Ha elhasználom a mostaniakat talán újra is veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Kingus23

2016. december 5.

Nem irritál , nem szárít ,de a sminket nem 100%-os módon távolítja el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Nem irritál , nem szárít ,de a sminket nem 100%-os módon távolítja el

dameliepoulain

2016. július 25.

Nem irritál,alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Nem irritál,alaposan tisztít.

ribizlizizi

2015. július 19.

egyik kedvenc lemosóm volt, karácsonyi ajándékba kaptam krémmel együtt, nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

TBeszter

2015. február 21.

Jól tisztít, nagyon finom az illata, kellemes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Jól tisztít, nagyon finom az illata, kellemes érzetet hagy maga után.

parfumcsoda

2014. december 4.

Egy krémhez adták ajándékba,így került a kosaramba,amit nem bántam meg.Isteni az illata,igazi csajos,diszkrét,enyhe rózsaillat.Nagyon kellemes az állaga,nem ragad,nem csípi a bőröm,megfelelően hidratál,bár nekem kevert bőrtípusom van,csak néhány helyen száraz. Az adagolásnál néha túl sok jön belőle,mert nagy a kupakon a nyílás, de ezt leszámítva 5 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

dcneverland01

2014. július 10.

Nekem bevált. Az érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálja és az én arcomat egyáltalán nem szárÍtja, sőt mióta használom az orrom körüli szárazság is sokat javult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

zoknimajmocska

2014. április 19.

Nagyon szárít :( cserébe jól tisztít, na de akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Nagyon szárít :( cserébe jól tisztít, na de akkor is...

nikkaa200

2013. november 6.

Nem rég használom, de elégedett vagyok vele, szépen végzi a dolgát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

Nem rég használom, de elégedett vagyok vele, szépen végzi a dolgát.:)

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.