Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej
Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej

Garnier

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Sminklemosó Tej

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Garnier Essentials Sensitive sminklemosó tej nyugtató tavirózsa kivonatot tartalmaz. Illatanyag-, alkohol-, és színezőanyagmentes összetétele tökéletesen távolítja el a sminket egy lépésben anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

duleszq

2018. július 23.

Botrány!!!
Alapvetően sem használok ilyen jellegű termékeket, amik nem 'tiszták', ez egy csomag részeként hozzám került, gondoltam egy esélyt adok neki, hát már bánom! Persze nagy teragédia nem történt, egyszerűen annyi,h kb hallottam a bőrömet elkezdeni sikoltozni,h azonnal szedjem le ezt a sz@rt a fejemről :P Aki ilyen termékeket piacra dob, azt egész nap ebben pácolnám. Nem akarok drámázni, de tényleg olyan volt,mintha egy nejlon zacskót húztam volna a fejemre. Blöah. Ha nem muszáj, ne vegyetek ilyet. Ha lehetne - 5 csillagot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Botrány!!!

random23

2018. július 2.

Nekem nagyon nem jött be, bár a sminket levitte, a bőröm csak zsírosabb lett tőle, kész rémálom. De ami miatt nagyon megutáltam, az az, hogy irritálta a szememet. Szúrt, csípett, nem láttam rendesen. Negatív émények kötnek a használatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Bethany92

2018. március 22.

Rendszeresen ezt veszem meg, mert ez az egyetlen, amit az érzékeny bőröm elvisel. A sminket is szépen leszedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

bearsorry

2018. január 21.

Nagyon tetszik az állaga. Leszedi a sminket, nem csípi a szemem és a krémes állaga miatt kényelmesebb a szempilláimon is használni. Nem érzek különösebb más hatást, de sminklemosás után amúgyis átsikálom az arcom még.
Azt azért megköszönöm neki, hogy felfedezhettem ezt az állagot sminklemosáshoz, így legközelebb is tejet veszek, bár nem hiszem, hogy ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Evaaaa

2017. november 26.

Felvitelkor érzek egy enyhe kis frissítő hatást, de nem csip, nem éget. Nem sminkelek túl erősen a mindennapokban, de már alkalmi sminket is mostam le vele, jól lehozta, bár 3-4 vattakorongot el kellett használnom. A bőröm selymes, puha utána, nem húzódik, nem pirosodik ki. Pattanásokat nem tapasztaltam, legalábbis többet mint előtte semmiképp.
Én is a rossmannban vettek akciósan, az árához képest szerintem nagyon jó termék. Tetszik a kiszerelése, az állaga és az illata is pont olyan natúr és semleges, mint amilyet szeretek. Viszonylag természetesnek is mondhatjuk, mert illatanyagot,színezéket nem tartalmaz.
A kétfázisú micellás vizet jobban szeretem, gyorsabb és hatékonyabb, de ezt is elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

szabrina000

2017. augusztus 17.

Semmit nem kezd a sminkkel, és zsíros bőrre kész rémálom. Az ecseteim tisztítására fogom elhasználni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Moefoe

2017. július 28.

Leszedi rendesen a sminket, kellemes érzés hagy maga után, viszont nagyon csípi a szememet. Egyszer vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

viktoriass

2017. július 6.

Nem rossz sminklemosó, egyszer vettem, amikor gyorsan szükségem volt egy krémes (mivel csak azt használtam akkor) sminklemosóra és ezt választottam. Lemosta a sminket, a szempillaspirálnál kicsit tovább kellett küzdeni, de lemosta. Viszont utána kissé ragacsos érzetet hagy, ami zsíros bőrnél nem előny. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

bethanyblack

2017. június 10.

Több sminklemosót is kipróbáltam már, de ez az egyetlen, ami nem csípi az érzékeny arcbőrömet, illetve a sminkemet is gond nélkül leszedi. Többször is megvettem már, és ezután is csak ezt szeretném használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Nicol

2017. március 22.

Csípi a szemem és nem is szedi le rendesen a sminket. Többször biztosan nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.