Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej
Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej

Garnier

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Sminklemosó Tej

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Garnier Essentials Sensitive sminklemosó tej nyugtató tavirózsa kivonatot tartalmaz. Illatanyag-, alkohol-, és színezőanyagmentes összetétele tökéletesen távolítja el a sminket egy lépésben anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

ananas

2015. február 15.

Pozitívum:
- nem csípi a szemem
- gazdaságos a használata a krémes állaga miatt
- nem lesz utána olajos és fénylő a bőröm
Negatívum:
- nem mindig távolítja el tökéletesen a sminket a bőrömről

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Pozitívum:
- nem csípi a szemem
- gazdaságos a használata a krémes állaga miatt
- nem lesz utána olajos és fénylő a bőröm
Negatívum:
- nem mindig távolítja el tökéletesen a sminket a bőrömről

mitrealina

2015. február 14.

Hát...Eleinte jó volt, aztán pár használat után elkezdte csípni a szemem, és pár percig homályosan láttam. A sminket sem szedte le elsőre, több vattát is el kellett használnom, mire nagyjából minden lejött...Annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

besztike

2015. január 28.

Én a száraz bőrű arcomra használom, ott bevált.. Szemfestéket viszont tényleg nem igazán távolítja el jól..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

antisocial.strawberry

2014. augusztus 26.

Nem vagyok tőle elájulva. Nem tudtam még tökéletesen sminket eltávolítani vele, még akkor is marad az arcomon, ha már elhasználtam 3-4 vattakorongot. A szemfestékről ne is beszéljek, minimális mindig marad rajtam, amitől viszket a szemem. Azért vettem a terméket, hogy tudjak vele arcot tisztítani akkor is, ha már túl fáradt vagyok 3 lépésben tisztítani, vagy pl. sátorozáshoz ideálisnak tartottam volna, de nem elég hatékony.
Általában akkor használom, ha smink nélkül döglöttem végig az egész napot, és este eltávolítanám a szennyeződéseket a bőrömről. A 4 csillagot megkapja, mert kíméletesnek valóban kíméletes, és rosszabbat legalább nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

kevivi

2014. augusztus 20.

Nem nagy szám... Többet vártam tőle. Próbáltam már Loreált, Helia-Dt, Niveát és most ezt is. Valahogy nem dobbant rá a szívem:( pedig tök jó, hogy nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Bebek

2014. augusztus 14.

Update: Ahha, igen... csípte a szemem, de soha az életben nem történt ebből semmi baj. De ennél a ...nál!!! 3 nap után az egyik szemem bedagadt és piros lett, mehettem a szemészetre. 2 hét szemcsepp. "Szuper". És tuti ettől volt. :S

Nehezen viszi le a szempilla spirált, van, h hiába dörzsölgetem, utána látom, h még van 1-2 pilla között festék. Ha pedig a szemembe kerül, csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

yucka

2014. július 3.

Nem vagyok tőle elájulva túlzottan. Érzékeny a szemem, azért vettem ezt a típust, igaz nem csíp, nem irritál, de alig szedi le a szempillaspirált, sokáig kell csiszatolni, mire lejön. Nekem még tökéletesen nem sikerült vele leszednem a sminket, pedig nem vízálló spirált használok, arca pedig bb vagy cc krémet. Az állaga szerintem túl híg, sokat kell belőle önteni, mert a vattakorong pikk-pakk beissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Linda0222

2014. május 28.

nagyon szeretem ezta termeket,mert hatasosan tunteti el a sminket ugy h nem csip! Ajalom mindenkinek akinek erzekeny a szeme!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

BlankaGroom

2014. május 13.

Egy ideje már ezt használom sminklemosáshoz, előtte már kipróbáltam a zöld és a rózsaszín változatot is, de ez vált be legjobban. Sajnos a vízálló sminket ez is nehezen szedi le ezért nem kap max pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

nyarigabi

2014. április 26.

Krémhez adták ajándékba, az illatmenteset választottam, mert érzékeny a bőröm. Több rétegben felkent vízálló spiràllal nehezebben boldogul, normál sminket viszont könnyedén eltávolít, jó az állaga, nem irritálja a szemem. Mindennapos használat mellett sem okoz problémát, valóban szétkeni kicsit a szemfestéket, de úgyis arcot mosok utána, így ez lényegtelen. Vízálló sminknél teljesíthetne jobban, ezért 4 pont (mondhatnák h akkor miért nem veszek vízálló sminkhez készült lemosót: olajosak, nem szeretem)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.