Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej
Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej

Garnier

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Sminklemosó Tej

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Garnier Essentials Sensitive sminklemosó tej nyugtató tavirózsa kivonatot tartalmaz. Illatanyag-, alkohol-, és színezőanyagmentes összetétele tökéletesen távolítja el a sminket egy lépésben anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

terrycrews

2014. február 9.

Aligha szedi le a sminket, utána mindig le kell mosnom vízzel az arcomat, mert elkenődik, miközben a sminklemosóval tisztítom meg az arcom a sminktől. Semmi különös nincs vele, nem szárít, ami jó tulajdonsága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

koirankeksii

2014. január 27.

Minden rendben van vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Minden rendben van vele.

kitty06

2013. december 23.

Szerintem szuper! :) Nem irritálja a szemet és nagyon jól hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Szerintem szuper! :) Nem irritálja a szemet és nagyon jól hidratálja a bőrt.

pottyos.zebra.97

2013. december 22.

Nem épp arról híres, hogy az összes szennyeződést eltávolítja. Az állaga nagyon jó (mégiscsak egy lemosótejről beszélünk), az illatával sincs baj és nem is szárít, de kell egy tonik is utána, ha igazán tiszta bőrt akarunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

valandil

2013. december 3.

Kellett valami olcsó arclemosó tej, és épp ez volt akcióban, így esett rá a választásom. Nem sminkelem halálra a fejem, mindössze BB krémet, néha tust- spirált, néha egy kis pirosítót használok. Ezeket tökéletesen eltünteti, azonban védelmet, nyugtatást, simogatást stb. amit ígér ne várjunk ennyi pénzért. Nálam viszont már plusz pont, ha nem szárít, ugyanis rettenetesen vízhiányos a bőröm! Szóval teljesen semleges, nem kimagasló, de nem is pocsék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

marcipanfelho

2013. október 13.

Jó sminklemosó, de a zöld szőlőmag kivonatosat jobban szeretem mert az könnyebben távolítja el a sminket, míg ezzel kicsit szenvedni kell a vízálló szemhéjtusnál stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

natasha

2013. augusztus 3.

Újabb reklámfogás áldozata lettem. Kijöttek a Garniertől ezek az új sminklemosó szériák és nem bírtam ellenálni,hogy ne vegyem meg. Nem is néztem az összetevőket,kellett egy és kész.
Sajnos,nem merek tükörbe nézni lemosás után,hogy mit művel a szerencsétlen szememmel ez a förmedvény,mert sajnos az. Mintha 1 hetet nem aludtam volna,szemem körül piros,a szemem is vérben,ég,csíp lemosás közben. Ráadásul gyorsan is fogy,és egy csomó vattakorongot el kell használnom,mert nem akarja az igazságot. Szóval ez minden csak nem nyugtató lemosó. Hahaha röhögnöm kell :) Ennyire hülye már rég voltam hogy így pórul járjak egy termékkel. Tele nyomorék összetevőkkel,nem is csoda,hogy a szerencsétlen bőr kikészül tőle. Természetesen 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Libra

2013. június 12.

Már a 4. flakonnál tartunk. Eddig jó volt. Nem jöttek a pattanások, nem csípi a szememet. Ez jött be a legjobban eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 12.

minus8

2013. április 4.

Nekem tökéletesen bevált, mindennap ezt használom sminklemosásra. Nem irritál, nem csíp, szemre és arcra is kiváló, nagyon jól eltávolítja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

rozsaszonja

2013. március 1.

Már az ötödik darabot használom belőle. Nem érzékeny a bőröm és nem is száraz, hogy tejjel kéne kenegetni, mégis elégedett vagyok ezzel a termékkel, mivel megnyugtat, hogy annyi minden mentes és nem pattogtam ki tőle. Smink leszedésben azért verhető, mert én utána még nekimegyek törlőkendőkkel is az arcomnak és bizony van mit lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.